Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Zdrowy kręgosłup w Zagro

Kiedy:
sierpień 5, 2020@7:00 pm – 8:00 pm
2020-08-05T19:00:00+00:00
2020-08-05T20:00:00+00:00
Gdzie:
Zagro Plaża Rataje
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Zagro Plaża Rataje
Zdrowy kręgosłup w Zagro @ Zagro Plaża Rataje

Witajcie! Takiego wydarzenia jeszcze w Zagro nie było! Już od najbliższej środy o godz.19:00 zapraszamy Was na zajęcia Zdrowego Kręgosłupa w plenerze 😀 na maxa wykorzystamy dobrą aurę i zadbamy o silne, mocne ale też zrelaksowane plecy. Zajęcia poprowadzi znana z kilku poznańskich klubów fitness Agnieszka Portka. Poniżej kilka słów o Adze i naszych zajęciach:

Agnieszka Portka instruktor zajęć fitness oraz Zumby z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w formach wzmacniających i body & mind. Uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń i konwencji fitness z których czerpie inspiracje do swoich zajęć. Zwraca szczególną uwagę na technikę i poprawność ćwiczeń, zgodnie z zasadą: nie ilość a jakość. Pozytywna energia płynąca od Agi sprawa że podopieczni wychodzą z zajęć zmęczeni ale jednocześnie uśmiechnięci i zrelaksowani, z poczuciem zrobienia porządnego treningu.
Agnieszka w każdą środę o godz. 19.00 poprowadzi dla Was Zdrowy Kręgosłup. Zajęcia te łącza w sobie elementy jogi, stretchingu a także treningu mięśni posturalnych.
W trakcie zajęć będą prezentowane opcje łatwiejsze i trudniejsze, aby każdy bez względu na wiek i poziom zaawansowania znalazł ćwiczenie odpowiednie dla siebie.
Celem naszych zajęć jest praca nad zdrowymi i mocnymi plecami ale także rozluźnienie jego spiętych partii i przede wszystkim kształtowanie dobrych nawyków w codziennym życiu.
Do zajęć będzie potrzebna tylko mata i ręcznik a Aga zajmie się całą resztą 🙃
Zdrowy kręgosłup przy zachodzącym słońcu wspaniale zrelaksuje nie tylko nasze ciało ale też pozytywnie wpłynie na nasz umysł. Czy chcieć czegoś więcej?
Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *