Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Sport

Lech Poznań wita wiosnę!

W najbliższy poniedziałek, 4 lutego o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim odbędzie się “Pierwszy gwizdek”. Wezmą w nim udział kibice Lecha oraz pierwsza drużyna Kolejorza.

Trzeci rok z rzędu poznańscy sympatycy wspólnie z zawodnikami będą mogli symbolicznie rozpocząć rundę wiosenną. Już tradycyjnie zrobione zostanie zdjęcie, na którym znajdą się zawodnicy oraz sztab szkoleniowy, a także kibice Lecha. Po raz pierwszy chętni przybyli na miejsce będa mogli zobaczyć część treningu pierwszego zespołu.

“Pierwszy Gwizdek” to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz naszych akcji. Ma ono wymiar symboliczny dla naszego klubu, bo podobną czynność wykonuje nie tylko sędzia piłkarski przed meczem, ale również zawiadowca stacji przed odjazdem pociągu. A skład Kolejorza w poniedziałkowe popołudnie będzie miał okazję nabrać rozpędu, który wykorzysta kilka dni później podczas meczu z Zagłębiem Lubin – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Kolejorza.

Każdy, kto pojawi się na evencie otrzyma na własność gwizdek z herbem Lecha Poznań. Uczestnikom zostanie też wręczony “kupon na plakat”. Na godzinę przed meczem z Zagłębiem Lubin (8 lutego, od godziny 20:30), przy namiocie przed sklepem Stacja Kolejorz – po okazaniu kuponu – będzie można otrzyma na własność plakat-zdjęcie z wydarzenia, na którym będzie mógł odnaleźć siebie.

Chcemy, aby każdy kibic poczuł się częścią tego wydarzenia, a także wiedział, że wiosną będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Stąd po raz trzeci organizujemy wydarzenie “Pierwszy gwizdek”, które będzie wspólnym rozpoczęciem rundy wiosennej. Spotkanie to będzie też pierwszą okazją do bliższego spotkania z nowym trenerem i zdobycia autografu. Zaplanowaliśmy też nie lada gratkę dla wszystkich kibiców, czyli udział w wyjątkowej atrakcji, której nie było w zeszłych latach. Każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć część treningu pierwszej drużyny, który odbędzie o godzinie 17:00 na głównej murawie – dodaje Terpiłowski.

Harmonogram wydarzenia:

15.40 – otwarcie bram dla kibiców (III Trybuna – brama 29)
16.10 – wyjście zawodników na murawę
16.15 – zdjęcie grupowe z kibicami
16.20 – wspólne odgwizdanie początku rundy wiosennej
16.25 – autografy i zdjęcia
16.45 – zejście zawodników do szatni
17.00 – rozpoczęcie treningu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *