Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Sport

Zjedz Rogala świętomarcińskiego z Lechem Poznań

11 listopada to dla każdego poznaniaka nie tylko Święto Niepodległości ale i obowiązkowe spożycie Rogala śmiętomarcińskiego. Z tej okazji Lech Poznań zaprasza na wspólne jedzenie tego przysmaku.

Rogal świętomarciński to nie tylko pyszny smak ale i spoa dawka kalorii – My za to chcemy oszczędzić miłośnikom rogali świętomarcińskich choć trochę wyrzutów sumienia. Dlatego zapraszamy wszystkich na trzecią już odsłonę akcji 500 kalorii za 500 kalorii – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu Promocji i Reklamy Lecha Poznań.

Trenerzy przygotowania fizycznego Kolejorza przygotują specjalny zestaw ćwiczeń, który pozwoli spalić tyle kalorii, żeby bez wyrzutów sumienia zjeść pysznego Rogala świętomarcińskiego. Dr Martin Mayer i Andrzej Kasprzak poprowadzą zajęcia na boisku treningowym ze sztuczną murawą (BT1). Początek jest przewidziany na godzinę 16:00. Warto jednak pojawić się z pół godziny wcześniej i mieć przygotowaną sportową odzież. Dla Uczestników przygotowane będą szatnie, a po zajęciach możliwość skorzystania z pryszniców.

Oczywiście, że będzie można się nieźle spocić. Planowana intensywność treningu zakłada spalenie 500 kalorii przez przeciętnego mężczyznę – tłumaczy dr Mayer. – Mam tylko nadzieję, że te zajęcia będą również inspiracją, by ruszać się jak najczęściej.

Najlepsza część będzie oczywiście po treningu, czyli poczęstunek. Rogale świętomarcińskie dostarczy poznański cukiernik Piotr Koperski, Podstarszy Cechu Cukierników i Piekarzy w Poznaniu.

Wszyscy chętnie mogą się złosić na adres marketing@lechpoznan.pl, w mailu o tytule 500 kalorii należy zamieścić dane uczestnika (-ów): imię, nazwisko i PESEL.

Liczba miejsc jest ograniczona, a udział w treningu bezpłatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *