Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Sport

Lech zaczyna współpracę z TVP Sport

Już w najbliższą środę, 17 lipca o godzinie 19.20 na antenie TVP Sport zadebiutuje magazyn Lech TV. Program będzie emitowany co tydzień.

Władze Lecha postanowiły wzmocnić współpracę z TVP Sport. Dzięki audycji Lech TV kibice będą mogli zobaczyć od kuchni jak działa Kolejorz. Tematami będzie nie tylko pierwszy zespół ale i akademii oraz poszczególnych działów klubu. – Cieszymy się, że współpraca z TVP Sport układa się coraz lepiej i po wspólnej transmisji sparingów w letnim okresie przygotowawczym, teraz widzowie co tydzień przez blisko 30 minut będą mogli zobaczyć ekskluzywne materiały prosto z Bułgarskiej – mówi Maciej Henszel, rzecznik prasowy i szef mediów klubowych Lecha Poznań.

Współpraca z TVP Sport daje nam wielką szansę dotarcia do naszych kibiców, którzy będą otrzymywać regularną dawkę informacji wprost z klubu. Chcemy skupić się nie tylko na bieżących wydarzeniach, ale również pokazywaniu Lecha jako marki zakorzenionej w tradycji Poznania i Wielkopolski – przyznaje Wojciech Terpiłowski, szef marketingu Kolejorza. – Lech to marka, która jest dobrze znana w naszym kraju. Teraz chcemy, aby widzowie mogli zobaczyć funkcjonowanie klubu od środka i przekonać się, jak wygląda zarządzanie tak dużą organizacją, która poza wymiarem czysto sportowym, jest bardzo ważna dla naszej lokalnej społeczności. W programie poza materiałami z pierwszej drużyny, regularnie pojawiać się zatem będą meldunki z Akademii i zmagań naszych rezerw na boiskach drugiej ligi oraz z działań poza piłkarskich, których w ciągu sezonu jest bardzo dużo – dodaje rzecznik prasowy Kolejorza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *