Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Można już kupić bilety na Pyrkon 2019

Najbliższa edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2019 roku. Wszyscy zainteresowani już mogą kupować bilety na to niezwykłe wydarzenie.  

Pyrkon to największa tego typu impreza w Polsce. W ubiegłym roku festiwal odwiedziło przeszło 43 tys.osób. Warto przypomnieć, że na początku drogi w 2000 roku entuzjastów fantastyki było tylko 600. Te liczby pokazują jak przez te lata zmienił się Pyrkon. Obecnie to ogromne wydarzenie, na które przybywają ludzie nie tylko z naszego kraju ale i zagranicy. Bycie geekiem już dawno przestało być obciachem,a stało się niezwykle popularnym sposobem na życie.

Na Pyrkonie każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze będą się tam bawić także osoby na co dzień nie zainteresowane jakoś bardzo fantastyką. Festiwal ten to dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay. Wszystko tona ponad 14 tys. m2 powierzchni wystawienniczej z książkami, komiksami,odzieżą, gadżetami.

Festiwal rokrocznie odwiedzają najbardziej znani twórcy fantastyki – wśród naszych gości znalazły się sławy takie jak: Felicia Day, Jon Bailey, Jessie Cox, CharlesStross, Graham Masterton czy Dmitry Glukhovsky.

Bilety w cenie od 99 do 229 zł. dostępne są na stronie organizatora. Z okazji XIX edycji przygotowano pakiet z ultra koszulką full color oraz zestawem bonusów.

Do zobaczenia na przyszłorocznej edycji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *