Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Atrakcje turystyczne

Plener Promienista – przyjdź i baw się dobrze

Już jutro nastąpi oficjalne otwarcie nowego miejsca na kulturalnej mapie Poznania. Plener Promienista ma łączyć w sobie dużo zieleni, fajnych koncertów, dobre jedzenie i wiele innych atrakcji czekających na gości. A wszystko to w samym centrum Grunwaldu.

Otwarcie sezonu Pleneru Promienista będzie miało miejsce w dniach 4-6 czerwca. Wśród zapowiedzianych artystów, którzy na nim wystąpią, są między innymi Martin Lange, The Very Polish Cut Outs, Pejzaż, a także lokalni DJ-e, między innymi Etre Kolektiv, Łukasz Kowalka czy Date with Kate. Oczywiście to tylko część twórców, którzy zagoszczą w tym wyjątkowym miejscu w casie tegorocznego lata.

A tak o samej inicjatywie mówią założyciele tego miejsca Michał Gan i Bartek Kiryczuk – Chcieliśmy stworzyć miejsce, którego głównym założeniem nie byłyby tylko wieczorne imprezy, a spotkania z przyjaciółmi, dzienne aktywności oraz po prostu miłe spędzanie czasu w okresie wakacji. Grunwald trochę tego potrzebował – wiele razy słyszeliśmy, że w końcu i tu mogłoby się coś zadziać. Nasz ogromny zielony teren – ponad 4 tys. metrów kwadratowych – to idealne miejsce do pracy, pikniku, spędzenia czasu z rodziną czy odwiedzenia nas z psem. Oczywiście nie rezygnujemy z koncertów i muzycznych imprez – zamierzamy grać najlepsze koncerty i przyjmować świetnych DJ-ów. Stawiamy także na eco rozwiązania i jak największą „kolaborację” z naturą – chcemy, żeby wszyscy czuli się tutaj dobrze i mogli po prostu odpocząć.

Nie pozostaje nic innego jak wybrać się na ulicę Promienistą 27a i przekonać się samemu, czy zapowiedzi twórców nie są przesadzone. A jeżeli chcecie być na bieżąco warto też śledzić ich profil na FB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *