Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Plenerowy Babi Targ na Rynku Łazarskim


Fot. M. Zakrzewski

29 maja 2022 na Rynku Łazarskim odbędzie się Plenerowy Babi Targ, czyli najstarsza i największa akcja wietrzenia szaf ponownie w Poznaniu! Sprzedaż biletów rusza dziś, 12 maja o godzinie 12.00!

W ostatnią niedzielę miesiąca, 29 maja, na Rynku Łazarskim odbędzie się plenerowy Babi Targ! Imprezie towarzyszyć będzie Kiermasz Rzeczy Naturalnych i Ładnych, a Leśna Polana zaprosi na warsztaty do strefy malucha. Wstęp dla Odwiedzających będzie bezpłatny! Bilety dla Wystawców będą dostępne od 12 maja, g. 12.00 na stronie www.tobilet.pl.

Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi. Z biegiem lat uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter — oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.

Tym samym Babi Targ stał się doskonałą okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetną alternatywą dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Na Babim Targu ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu.

W tym roku Babi Targ obchodzi 15-te urodziny— mówi Joanna Stankiewicz, organizatorka wydarzenia – Cieszymy się, że z tej okazji możemy spotkać się już drugi raz w tym roku. W ostatnią niedzielę maja zaprosimy miłośników i miłośniczki drugiego obiegu ubrań na Rynek Łazarski. Tego dnia będzie można wywietrzyć swoje szafy, znaleźć coś na nadchodzące sezony i kupić piękności od Wystawców i Wystawczyń na Kiermaszu Rzeczy Naturalnych i Ładnych”.

Szczegóły organizacyjne oraz regulamin znajdują się na stronie www.babilad.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *