Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Plenerowy BABI TARG! Wielkie wietrzenie szaf w Poznaniu!

26 września odbędzie się kolejna edycja Babiego Targu. Na wietrzenie szaf organizatorzy zapraszają do Koszar Kultury. Imprezie towarzyszyć będzie kącik dla dzieci przygotowany przez Leśną Polanę, a wstęp dla Odwiedzających będzie bezpłatny!

Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi. Z biegiem lat uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter. Teraz prócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.

Tym samym Babi Targ stał się doskonałą okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetną alternatywą dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Na Babim Targu ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu.

Imprezie towarzyszyć będzie kącik dla dzieci przygotowany przez Leśną Polanę. Podczas gdy dorośli będą buszować po stoiskach maluchy będą mogły się bawić pod okiem doświadczonych animatorek! Bardzo się cieszymy na kolejny Babi Targ w plenerze, tym bardziej, że zagościmy w pięknym miejscu. Tym razem spotkamy się bowiem na Łazarzu, w miejscu, które nazywa się Koszary Kultury – mówi Joanna Stankiewicz i dodaje – Liczymy na wspaniałą pogodę, dużo ciuchów i świetną atmosferę! Szczegóły organizacyjne, w tym wytyczne i zasady dotyczące bezpieczeństwa, oraz regulamin znajdują się na stronie www.babilad.pl.

Babie Lato w Koszarach Kultury:

Babi Targ jest częścią cyklu wydarzeń pod hasłem Babie Lato, który od 23 do 26 września realizowany jest w Koszarach Kultury. W czasie tego weekendu będzie można m.in. obejrzeć film „Maiden”, wziąć udział w warsztatach tańca, posłuchać opowieści o Wietnamie i Łazarzu oraz wybrać się na spektakle (samemu lub z dzieckiem) i poćwiczyć jogę.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *