Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Motoryzacja Targi

Poznań Moto Fest 2021

W weekend 19-20 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Poznań Moto Fest. Na fanów motoryzacji czekać będą wyjątkowe pojazdy od najnowszych aut wyścigowych po uznane klasyki.

Pandemia nam wszystkim zmieniła życie. Bardzo mocno odczuwa to branża targowa, która była zamknięta przez wiele miesięcy. Z uwagi na obostrzenia, odwoływane zostawały kolejne imprezy w tym poznańskie targi motoryzacyjne. MTP nie zostawiło jednak fanów motoryzacji samym sobie i zorganizowało w ubiegłym roku Poznań Moto Fest. To wydarzenie pod chmurką, które może skalą nie przypominało największych targów w Polsce, ale oferowało wiele atrakcji dla zwiedzających.

Wśród tegorocznych wystawców znajdą się – The.collection, Austor i Giełda Klasyków. Poznański kolekcjoner samochodów Joseph the.collection zapowiedział zabranie na Międzynarodowe Targi Poznańskie swoich najlepszych aut. Oznacza to wiele wyjątkowych modeli, których nie widuje się często na drogach. Zapewne interesujące samochody zaprezentuje również Austor. W swojej ofercie mają cały przekrój aut od klasyków, przez pojazdy związane z motosportem, aż po luksusowe limuzyny. Natomiast fanów klasycznych aut i youngtimerów najbardziej zainteresuje prezentacja Giełdy klasyków. Być może ktoś z was przy okazji wyjedzie z targów nowym autem?

Swoje stoisko będzie miał również Automobil Klub Wielkopolski. W ich zbiorach jest wiele klasycznych pojazdów, dlatego możemy być pewni, iż ponownie zostaniemy zabrani w interesującą podróż do przeszłości. Na targach pojawi się także ekipa Nocnych Lotów. Zaprezentują zarówno super-samochody, stuningowane auta, ale też kilka starszych modeli. Na targach zameldują się też piloci z zespołu F-16 Tiger Demo Team. Ponownie przywiozą zer sobą wyjątkowego mustanga, którego mogliśmy zobaczyć już w ubiegłym roku.

Oczywiście to tylko mała część atrakcji  i wystawców, którzy pojawią się na Poznań Moto Fest. Lista ciągle się powiększa. Najlepiej oczywiście przyjść osobiście i samemu zobaczyć co też przygotowali dla nas organizatorzy. A jeżeli nie chcecie stać w kolejkach to bilety wstępu możecie nabyć za pośrednictwem internetu klikając tutaj.

Ceny poszczególnych biletów prezentują się następująco:

Bilet jednodniowy na sobotę lub niedzielę – 20 zł

Bilet ulgowy na sobotę na lub niedzielę (dzieci od 7 do 15 roku życia + 1 grupa inwalidzka) – 15 zł

Bilet dla osób z Kartą Dużej Rodziny – 10 zł Dzieci do 6 roku życia – wstęp bezpłatny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *