Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Atrakcje turystyczne

Poznańskie Targi Piwne 2021

W dniach 30-31 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 8 edycja Poznańskich Targów Piwnych. Imprezie towarzyszyć będzie także Street Food Spot. Na miejscu goście zastaną 40 browarów, 15 food trucków oraz całą masę atrakcji – od pokazów wrestlingu i piwnej jogi po… badania profilaktyczne dla panów!

Tegoroczna edycja Targów Piwnych wyjątkowo nie odbędzie się jesienią. Zmiana terminu to dobra wiadomość dla zwiedzających, ponieważ pysznymi trunkami i jedzeniem będzie można delektować się również pod chmurką.

To niezwykłe wydarzenie dla zawodowców jak i zwykłych miłośników złotego trunku. Można tu nie tylko odkrywać niezliczone kombinacje smaków i aromatów zamkniętych w piwie, poradzić się ekspertów i piwowarów czy poznać wiodących producentów i dystrybutorów napojów alkoholowych, ale przede wszystkim spędzić radosny czas w gronie przyjaciół.

Jedną z przygotowanych atrakcji nich jest Poznańska Piwna Mila. Odbędzie się w sobotę, 31 lipca. Uczestnicy musza przebiec 1600 metrów zaliczając na trasie 4 przystanki na piwo. Jeżeli nie do końca wam to pasuje to zawsze możecie spróbować Piwnej Jogi. Zadbacie o własne ciało przy okazji popijając ulubione piwo. Osoby obeznane w temacie piwowarstwa mogą sprawdzić swoją wiedzę w Piwnej Maturze lub licznych konkursach.

Piwo to motyw przewodni targów, ale nie zabraknie na nich dodatkowych atrakcji. Na targach będziemy mogli podziwiać chociażby pokazy wrestlingu organizowane przez warszawską federację wrestlingu PpW. Dla miłośników gier przygotowano planszówki. Natomiast sobotni wieczór uświetni slinet disco.

Jak zawsze na Targach Piwnych pojawi się Movember Polska. Celem ich działania jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie męskich chorób. W czasie Targów panowie będą mieli okazję zrobić badania USG, które pozwalają wykluczyć męskie nowotwory. Badania te nie są ani inwazyjne, ani bolesne; nie wymagają także żadnego wcześniejszego przygotowania.

Więcej informacji znajdziecie na: http://targipiwne.pl/ oraz https://www.facebook.com/targipiwne/

MIEJSCE:

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań, Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego).

GODZINY OTWARCIA:

piątek – 15.00 – 1.00

sobota – 12.00 – 1.00 (sprzedaż biletów i alkoholu do 0:00)

BILETY:

Bilety można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie tobilet.pl  lub w kasach MTP w trakcie trwania Poznańskich Targów Piwnych. Bilet upoważnia do wstępu na obie imprezy: Poznańskie Targi Piwne oraz Street Food Spot.

Cena biletu jednodniowego wynosi 20 zł.

Cena biletu dwudniowego to 35 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *