Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Targi

Pyrkonowy Targ Letni


Fot. materiały prasowe

Już w najbliższy weekend 14-15 sierpnia Pyrkon i Grupa MTP zapraszają na Pyrkonowy Letni Targ. Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Z uwagi na trwająca pandemię wiele imprez musiało zostać odwołanych. Nie inaczej było z Pyrkonem, który został przesunięty na przyszły rok. Organizatorzy nie zostawili jednak fanów fantastyki samym sobie i postanowili zorganizować imprezę, ale o mniejszej skali. Tak właśnie zrodził się pomysł na Pyrkonowy Letni Targ.

Będzie to okazja do spotkania z wystawcami oferującymi książki, gry, gadżety, unikalne wyroby rękodzielnicze i wszystkie inne rzeczy, które pozwalają na doświadczanie fantastyki w bardziej rzeczywisty, fizyczny sposób. Nie zabraknie oczywiście dobrego jedzenia.

Ponadto organizatorzy zadbali o szereg dodatkowych atrakcji. Zapowiedziano konkurs cosplay, czyli nieodzowną część Pyrkonu. Przygotowany Games Room pozwoli wszystkim chętnym zagrać w rozmaite gry planszowe oraz karciane. Utworzona zostanie także zewnętrza strefa relaksu – Piknik na betonie. Będą tam rozstawione leżaki, pufy oraz wielki dmuchany ork Pork! Oprócz tego zaplanowano liczne warsztaty, zabawy oraz strefy gier retro, czy RPG.

BILETY:

PRZEDSPRZEDAŻ (DO 13 SIERPNIA 2021)

Bilety normalne – 15 zł

Dzieci od 6. do 13. roku życia – 7,50 zł

SPRZEDAŻ W DNIU IMPREZY

Bilety normalne – 20 zł

Dzieci od 6. do 13. roku życia – 10 zł

Wstęp darmowy na imprezę przysługuje dzieciom do 6. roku życia.

Uwaga! Bilety na Pyrkonowy Targ Letni są jednodniowe i jednorazowego wstępu!

Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia na teren Targu w godzinach:
– w sobotę, 14 sierpnia 2021 od 10:00 do 22:00;
– w niedzielę, 15 sierpnia 2021 od 10:00 do 20:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *