Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Targi

Rośliny i moda – targowy weekend w Starym Browarze

W najbliższy weekend w Starym Browarze odbędą się dwa interesujące wydarzenia targowe. Hodowcy roślin doniczkowych będą mieli okazję uzupełnić swoje zbiory w trakcie Wielkiej Sprzedaży Roślin w Atrium, która rozpocznie się w czwartek i potrwa do soboty. Z kolei przestrzeń parteru w Pasażu 21 i 22 maja wypełnią stoiska niezależnych marek modowych. W ofercie browarowych targów TUTU Polscy Projektanci znajdą się ubrania takich marek, jak: Vanda Novak, Odzieżowe Pole i Bosco by Gotycka.

Wielka Sprzedaż Roślin to doskonała okazja, żeby znaleźć nowe interesujące okazy do domowej dżungli. Ponad 150 gatunków roślin doniczkowych w różnych rozmiarach będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowo: 80-centymetrowa monstera deliciosa będzie kosztować 90 zł, a efektowna 135-centymetrowa palma areka – 150 złotych. Na targach będzie można także kupić mniejsze rośliny oraz osłonki i doniczki.
Organizatorami wydarzenia są Ola i Hugo z centrum ogrodniczego Moja Roślina. Na stałe współpracują z profesjonalnymi hodowlami w Holandii i Belgii, skąd bezpośrednio sprowadzają rośliny na targi. Wielka Sprzedaż Roślin odbędzie się na parterze w Atrium i potrwa od 20 do 22 maja, w godzinach otwarcia centrum (9:00-21:00).

Moda autorska – dla przyjemności

W drugim skrzydle Starego Browaru w piątek i sobotę będzie można spotkać niezależnych twórców mody. Majowa edycja targów TUTU Polscy Projektanci odbędzie się pod hasłem „Moda dla przyjemności”. Tegoroczne kolekcje autorów biorących udział w targach są pełne energetycznych kolorów i wzorów. Unikalne sukienki, płaszcze i inne elementy garderoby, a także dodatki autorskich marek zwykle dostępne są tylko w sklepach internetowych. W czasie wydarzenia w Starym Browarze można „na żywo” ocenić jakość materiałów, konstrukcję i co najważniejsze – przymierzyć ubrania. Wartością targów jest również okazja do bezpośredniej rozmowy z projektantami. Designerzy chętnie opowiadają o swoich produktach i inspiracjach oraz doradzają klientom w trakcie zakupów.

W ofercie targów TUTU znajdzie się łącznie ponad 20 polskich marek, m.in. Odzieżowe Pole, Bosco by Gotycka, Bucle, Pracownia FIO i Synthetic 100% Natural. Oprócz ubrań, na stoiskach pojawią się biżuteria i przedmioty do domu, np. torby poznańskiego duetu Milk & Sun czy pościele i kocyki marki SNASKI. Po raz pierwszy na targach w Browarze pojawi się ciekawy brand LAGO z ofertą strojów kąpielowych i mody plażowej.

Organizatorką i kuratorką targów jest Agata Królikowska, właścicielka butiku TUTU Polscy Projektanci w Starym Browarze. Na stoisku pod szyldem TUTU będzie można obejrzeć i kupić m.in. kolekcje kultowego Risk Made in Warsaw – stołecznej marki, której flagowymi produktami są wygodne sukienki, kolorowe garnitury Aggi oraz nowość – buty Vanda Novak, polskiej marki obuwniczej łączącej nowoczesne wzornictwo z nienagannym rzemiosłem.

W trakcie targów w Starym Browarze warto wybrać unikalne prezenty na Dzień Matki, 26 maja coraz bliżej!

Wielka Sprzedaż Roślin w Starym Browarze
20-22 maja (czwartek – niedziela), godz. 9:00-21:00
Atrium 0, Starym Browar w Poznaniu
Wydarzenie FB

Targi TUTU Polscy Projektanci “Moda dla przyjemności”
21-22 maja (piątek – sobota), godz. 9:00-21:00
Pasaż 0, Stary Browar w Poznaniu
Wydarzenie FB

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *