Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Sport

Trzecia odsłona programu LECHICI

Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja programu LECHICI – największego projektu lojalnościowego dla kibiców w Polsce. Na uczestników czeka teraz jeszcze więcej atrakcyjnych nagród.

LECHICI to program zainaugurowany przez Lecha Poznań w 2018 roku. W chwili obecnej zrzesza ponad 20 tysięcy sympatyków. Według statystyk co trzeci kibic na stadionie przy Bułgarskiej jest jego członkiem. Uczestnictwo pozwala na dostęp do wielu atrakcyjnych nagród oraz przywilejów.

Hasłem przewodnim projektu jest: „Być bliżej klubu”. Władze Lecha chcą w ten sposób bardziej zaangażować własnych kibiców, szczególnie stawiając na tych oglądających Kolejorza z trybun.

Każda wizyta na obiekcie to dodatkowe punkty, a także krok w stronę wyższej rangi, dającej nam dostęp do wyjątkowych atrakcji. Każda edycja trwa sezon. W sierpniu ruszyła trzecia, która stoi pod znakiem trzech „jeszcze”: jeszcze łatwiej, jeszcze więcej, jeszcze korzystniej.

W poprzednich edycjach szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wiadomości SMS, zawierające najważniejsze informacje dotyczące zespołu, autograf na klubowym przedmiocie czy – nieco bardziej angażujące – obserwacja treningu oraz wycieczka z gościem. W tym roku klub obniżył punktowe większości przewidzianych w projekcie pozycji tak, aby skorzystać z nich mogła jeszcze większa liczba fanów.

Tym razem przygotowano jeszcze więcej atrakcji. Kibice będą mogli m.in. spotkać się ze swoim idolem, czy wyjście na murawę Stadionu Poznań. Członkowie programu zyskają możliwość wzięcia aktywnego udziału w grze lechitów. W jaki sposób? Podając zawodnikom trenera Dariusza Żurawia piłkę, która wyszła poza plac gry. Aby móc skorzystać z tej nagrody należy mieć ukończony minimum dwunasty rok życia.

– Planujemy systematyczne wprowadzanie nowych funkcjonalności do programu LECHICI, dzięki którym nasi kibice będą jeszcze bardziej uprzywilejowaną grupą – mówi Wiktor Bednarek, specjalista ds. marketingu i koordynator programu. – Niebawem dodamy moduł ankietowy, który nie tylko ułatwi nam zbieranie opinii i dostosowywanie programu do potrzeb kibiców. Składu może nie będą jeszcze wybierać, ale na pewno na inne obszary działania klubu będą mieli spory wpływ. Taką moc sprawczą będą mogli wykorzystać – na przykład – przy wyborze klubowych kreacji graficznych, czy też wybierając piłkarzy do różnorakich konkurencji. Pomysłów na nowe funkcjonalności mamy wiele, ale będziemy je wdrażać stopniowo. Program ma zmierzać w kierunku ciągłego wyróżniania jego członków, by z uczestnictwa w projekcie płynęło coraz więcej korzyści – wyjaśnia.

Co więcej, uczestnicy programu LECHICI otrzymują specjalne promocje handlowe, a wśród nich liczne rabaty. wydajesz mniej. Każdy zakup niebiesko-białego gadżetu czy biletu na mecz to punkty, które można wymienić na wyżej opisane atrakcje bądź wykorzystać płacąc za rzeczy nabyte w sklepach Kolejorza.

Wszystkie informacje na temat programu znajdziecie na stronie: www.lechpoznan.pl/o-programie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *