Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Sport

Uczniowie mogą zobaczyć stadion i trening Lecha

Lech Poznań wychodzi naprzeciw potrzebom najmłodszych. W związku ze strajkiem nauczycieli władze klubu oferują najmłodszym zwiedzaniem Stadionu Poznań. Dodatkowo w środę, 10 kwietnia około 11:00 odbędzie się trening pierwszej drużyny, który będzie otwarty dla kibiców Kolejorza.

Szykuje się wyjątkowa środka dla kibiców Lecha. Wszyscy uczniowie kibicujący Kolejorzowi , których nauczyciele biorą udział w ogólnopolskim strajku nie muszą zostawać w domu. Mogą oni zobaczyć trening pierwszego zespołu. Zbiórka przed Stacją Kolejorz odbędzie się o godzinie 10:55. Należy zabrać ze sobą legitymację szkolną, która umożliwi wejście na trening. Cała grupa razem z klubowym przewodnikiem wspólnie uda się na boczne boisko przy ulicy Bułgarskiej, gdzie lechici chwilę później rozpoczną zajęcia.

Lech Poznań nadal organizuje dla uczniów także wycieczki po Stadionie. Odbywają się one od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:30, 12:00, 14:00, 16:00, 17:30 i 19:00. Zbiórka i start zwiedzania zawsze przed Stacją Kolejorz, czyli oficjalnym sklepem Lecha Poznań znajdującym się na terenie stadionu. W tym miejscu będzie czekał klubowy przewodnik, który zaprezentuje uczniom stadion. Zwiedzanie stadionu trwa około godziny, a w jego trakcie można zobaczyć m.in. hol główny, salę konferencyjną, korytarz sław, szatnię gości, makietę stadionu, poziom murawy wraz z ławkami rezerwowych oraz lożę prezydencką.

Grupy zwiedzające mogą liczyć maksymalnie 50 osób, a wycieczki są darmowe tylko dla dzieci i uczniów do 16. roku życia do czasu zakończenia strajku. Osoby do 13. roku życia muszą przyjść z opiekunem, który zapłaci za bilet 17 zł. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem 660 423 851.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *