Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Jam Sessions w KontenerArt

Kiedy:
maj 2, 2019@7:00 pm
2019-05-02T19:00:00+00:00
2019-05-02T19:15:00+00:00
Gdzie:
KontenerART
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Plaża Hamaki Poznań
Jam Sessions w KontenerArt @ KontenerART

Zapraszamy Was na tegoroczną edycję Jamów nad Wartą w KontenerArt. Będziemy się ze sobą zgrywać w czwartki wieczorami od godziny 19:00.

Przynoście ze sobą instrumenty, narzędzia twórcze i dobre nastawienie – pamiętajcie że mamy na wyposażeniu wzmacniacze, perkusję, perkusjonalia, oraz mikrofony z niezbędnym nagłośnieniem i mikserem. Nasze jam session to nie tylko muzyka ale i liczne inicjatywy takie jak improwizacja taneczna i ekspresyjne działania plastyczne, niniejszym zachęcamy by takie inicjatywy urzeczywistniać.

Liczne przestrzenie czekają na odkrycie i zbadanie wraz ze świetną publiką i gronem utalentowanych artystów, niekiedy widzących się po raz pierwszy. Czas przynosi nam nowe pomysły i jednym z nich jest jamowanie na scenie na zewnątrz! Drugim z nich, jest zapraszanie znamienitych gości (muzyków i muzyczek), głęboko zakorzenionych w sztuce i żyjących na codzień z muzyki. Goście przyczynią się do nadawania ciekawych kierunków naszym jam sessions. Podzielą się swoją pasją z wami by wspólnie stworzyć piękną i różnorodną atmosferę.
Do zobaczenia!

Aktywator-kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury
Projekt dofinansowany ze środków miasta Poznania
#poznanwspiera

źródło: https://www.facebook.com/events/418044698980978/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *