Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Joga w Lasku Marcelińskim

Kiedy:
maj 28, 2023@11:00 am – 12:00 pm
2023-05-28T11:00:00+00:00
2023-05-28T12:00:00+00:00
Gdzie:
Lasek Marceliński
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Yogalena na macie, wyjazdy z jogą.
Joga w Lasku Marcelińskim @ Lasek Marceliński
DLA WSZYSTKICH,
również dla początkujących.
GDZIE?
W Lasku Marcelińskim na polanie obok placu zabaw dla dzieci.
KOSZT?
Donacja czyli dobrowolna wpłata za udział w zajęciach umieszczana do słoiczka wdzięczności (ten stać będzie w bezruchu obok mojej maty).
KOCHANI Miłośnicy zdrowego stylu życia jogi!
Już piąty rok z rzędu zapraszam wszystkich zainteresowanych na jogę w Lasku Marcelińskim. Zaczynamy od maja do końca przystępnej pogody.
HARMONOGRAM:
Zajęcia odbywają się według harmonogramu.
Wszystkie zmiany w harmonogramie znajdziecie w kalendarzu wydarzenia. Będę o wszystkim informować w postach, dlatego kliknijcie “zainteresowana/y”, aby być na bieżąco.
Jeśli w danym dniu zajęcia z jogi nie odbędą się, zostaną one wcześniej usunięte z harmonogramu. Możecie też zawsze do mnie napisać i upewnić się czy spotykamy się na 100%.
Telefon do mnie: 501 767 262
MATA:
Przynieście ze sobą maty do praktyki. Te lepsze proponuję zostawić w domu. Najlepiej kupić jakąś za 40 pln i przeznaczyć ją tylko do praktyki na świeżym powietrzu.
MIEJSCE SPOTKAŃ: między placem zabaw dla dzieci, a siłownią na świeżym powietrzu na polanie. Dojazd od ulicy Strzegomskiej (tutaj jest parking dla aut), od strony Stajni Marcelin. Dotrzecie tutaj również pieszo/rowerem z Grunwaldu czy z osiedla Bajkowego.
KOSZT: Zajęcia odbywają się na zasadzie donacji- to bardzo popularny sposób płacenia za zajęcia. Nie ma ustalonej ceny zajęć. Każdy płaci do SŁOICZKA WDZIĘCZNOŚCI według własnego uznania, tyle ile może, tyle ile chce.
Zapraszam z całego serca. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich. Można przychodzić ze spokojnymi psami czy dziećmi.
Z miłością Yogalena na macie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *