Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Joga w Lasku Marcelińskim

Kiedy:
Lipiec 25, 2021@10:00 am – 10:50 am
2021-07-25T10:00:00+00:00
2021-07-25T10:50:00+00:00
Gdzie:
Lasek Marceliński
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Yogalena na macie, nauczycielka jogi
Joga w Lasku Marcelińskim @ Lasek Marceliński
Kochani, już trzeci rok z rzędu zapraszam wszystkich zainteresowanych na jogę w Lasku Marcelińskim, która odbywać się będzie od początku maja do końca sierpnia w niedzielę. Pojawią się jeszcze dodatkowe dni latem (najprawdopodobniej w środku tygodnia i w godzinach popołudniowych, ale o tym zadecyduję później. Wszystkie zmiany w harmonogramie znajdziecie w kalendarzu wydarzenia). Będę o wszystkim informować w postach, dlatego kliknijcie “zainteresowana”, aby być na bieżąco.
WAŻNE!!!
Może zdarzyć się, że czasem zajęcia będą odwołane (na przykład z powodu brzydkiej pogody). O tym będę pisać pod wydarzeniem. Możecie też zawsze do mnie napisać i upewnić się czy spotykamy się na 100%.
Musicie przynieść ze sobą maty do praktyki. Te lepsze proponuję zostawić w domu. Najlepiej kupić jakąś za 40 pln i przeznaczyć ją tylko do praktyki na świeżym powietrzu.
MIEJSCE SPOTKAŃ: między placem zabaw dla dzieci, a siłownią na świeżym powietrzu na polanie. Dojazd od ulicy Strzegomskiej (tutaj jest parking dla aut).
KOSZT: Zajęcia odbywają się na zasadzie donacji- to bardzo popularny sposób płacenia za zajęcia za granicą. Nie ma ustalonej ceny zajęć. Każdy płaci do SŁOICZKA WDZIĘCZNOŚCI według własnego uznania, tyle ile może, tyle ile chce.
Zapraszam z całego serca Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich.
Yogalena na macie
czyli: Magdalena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *