Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach

Przedwiosenny spacer z kozami

Kiedy:
Marzec 6, 2021 – Marzec 7, 2021 całodniowy
2021-03-06T00:00:00-01:00
2021-03-08T00:00:00-01:00
Gdzie:
Laba.Land
Koszty:
30 zł
Kontakt:
Poznańska Farma Miejska i Laba.Land
UWAGA: W cenie 1 biletu na teren mogą wejść maksymalnie 2 osoby. To oznacza, że kupując jeden bilet w cenie 30zł, możesz zabrać ze sobą partnera/partnerkę/członka rodziny/przyjaciółkę/przyjaciela. Dzieci do lat 7 z opiekunem/-ką wchodzą za free!
———————————————————————————–
 
 
Pomysł na weekend w mieście? Orzeźwiający spacer na łące Laba.Land! 🐐
Spędźmy razem czas na łonie cichej, zimowej natury. Ubierzcie się ciepło! Zabierzcie dzieci, rodzinę, znajomych i chodźcie na Przełajową 5, by na otwartej przestrzeni wspólnie wyprowadzić na spacer Basię i Nelę. Kozy można podczas spaceru nakarmić: marchewką, ligustrem pospolitym, suchym chlebem, lub pokrojonym jabłkiem 🥕🍏 zabierzcie ze sobą coś do chrupania dla Basi i Neli!
Bardzo prosimy o NIE przyprowadzanie psów! ❌🐕 Niestety Basia nadal traumatycznie przeżywa każde spotkanie z psami, więc ich obecność bardzo ją płoszy. Chcemy, aby spacer był przyjemnością zarówno dla odwiedzających, jak i naszych głównych bohaterek.
 
☘️ Spacer organizujemy zbierając środki na utrzymanie kóz podczas nadchodzącej zimy. Dzięki Waszej pomocy nasze kozie przyjaciółki będą mogły przeżyć ten wymagający okres w cieple i dostatku. Cała kwota zapłacona za bilet wstępu zostanie przeznaczona na ten cel. Chcesz pomóc bardziej i dołożyć jeszcze coś od siebie? Podczas spaceru przyjmujemy płatność gotówką i za każdą ofiarowaną hojność serdecznie dziękujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *