Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Powiat Poznański Poznań

Zdalnie Niebanalnie

Koło naukowe „Vinci Square” działające na uczelni Collegium da Vinci 22 października organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „Zdalnie Niebanalnie”. Jest to cykl spotkań online, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę z dziedzin zarządzania, marketingu oraz UX.

Tym razem uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w webinarze „Persona – kompas dla pracowników firmy”. Będzie to idealna okazja do poznania różnych kategorii person oraz zrozumienia ich roli w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Uczestnicy dowiedzą się jak na nowo odkryć klientów – szczególnie teraz, gdy świat tak szybko się zmienia.

Prelegentami wydarzenia będą Monika Sieniawska oraz Anna Borowiec. Monika Sieniawska to trenerka, konsultantka oraz design thinker, dla której zarządzanie jakością i doświadczeniami klientów nie jest problemem. Anna Borowiec to project manager, która zajmuje się tematyką zarządzania projektami oraz doświadczeniami klientów.

Podczas webinaru nie zabraknie praktycznych case’ów co pozwoli uczestnikom na lepsze zapoznanie się z tematem i zdobycie praktycznych umiejętności. Wydarzenie odbędzie się 22 października o godz. 18:00. Link do wydarzenia: https://bit.ly/3lhTFxM

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *