Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Atrakcje turystyczne Muzea Poznań

Be Happy Museum Poznań


fot. materiały organizatora

Już w piątek 29 maja w Galerii Malta swoją działalność rozpocznie Be Happy Museum. To idealne miejsce dla miłośników mediów społecznościowych na czele z Instagramem i TikTokiem.

Po Szczecinie i Zakopanem przyszedł czas, aby Be Happy Museum pojawiło się także w Poznaniu. Na swoją siedzibę wybrało Galerie Malta, która od pewnego czasu stara się znaleźć nowy pomysł na siebie i wchodzi w świat rozrywki.

To idealne miejsce szczególnie dla młodych ludzi chcących zrobić sobie zabawne, nietuzinkowe zdjęcia. Nie bez powodu nazywane bywa “muzeum szczęścia i iluzji”. Oprócz zwykłej wizyty twórcy zachęcają do wzięcia udziału w sesji fotograficznej, zorganizowania u nich wieczoru panieńskiego, czy urodzin.

Na wszystkich chętnych czeka tu wiele dedykowanych, kolorowych i zwariowanych pokoi. Basen pełen pianek, bananowa huśtawka, czy magiczny jednorożec, to tylko część atrakcji, które można znaleźć w tego typu obiektach. 40 proc. atrakcji jest taka sama w całej Polsce. Pozostała część to atrakcje wymyślone specjalnie dla danego miejsca. Według zapowiedzi w Poznaniu ma znaleźć się scenografia inspirowana koziołkami, a także pomieszczenie będące “pralnią pieniędzy”.

Aby przekonać się, co jeszcze przygotowali dla nas twórcy Be Happy Museum należy po prostu się tam wybrać. Normalny bilet wstępu kosztuje 30 złotych, ulgowy – 25 złotych, a rodzinny (dla dwóch dorosłych i dziecka) – 75 złotych.

Więcej informacji o Be Happy Museum znajdziecie na stronie https://behappymuseum.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *