Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Galeria Malta rozdaje prezenty!  


fot. informacja prasowa

W najbliższy piątek, 4 grudnia, w Galerii Malta rozpocznie się specjalna akcja świąteczna. Na klientów czeka 500 kart podarunkowych o wartości 50 złotych!

Co zrobić, by zyskać dodatkowe pieniądze na świąteczne upominki? Należy przyjść do Galerii Malta w dniach 4-5 grudnia, 12-13 grudnia lub 19-20 grudnia, zrobić zakupy za minimum 200 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) i odebrać nagrodę gwarantowana w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych. Będzie ją można zrealizować we wszystkich sklepach na terenie centrum. Malta przygotowała dla swoich klientów aż 500 takich kart! Warto się pospieszyć – podczas trwania akcji obowiązywać będzie dzienny limit.    

W Galerii Malta klienci rozpoczęli już świąteczne zakupy. Dzięki naszej akcji promocyjnej radość z poszukiwania prezentów pod choinkę może być jeszcze większa! Dodatkowe fundusze na karcie podarunkowej z pewnością umożliwią realizację życzeń z wielu listów do Świętego Mikołaja” – mówi Lech Polański, dyrektor Galerii Malta.

Karty podarunkowe będą wydawane w dni obowiązywania akcji od godz. 12.00 do 18.00 na specjalnym stoisku zlokalizowanym na parterze centrum przy fontannie. Warunkiem koniecznym do odbioru nagrody jest pobranie, zainstalowanie oraz uruchomienie aplikacji Goodie i założenie karty lojalnościowej Malta Club lub okazanie posiadania już takiej karty.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *