Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

I ty możesz zostać aktorem

Studio ABM Poznań zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w castingu do serialu “Drogi Wolności”.

Niestety Poznań rzadko bywa wykorzystywany przez filmowców. Twórcy jeszcze na dobre nie odkryli zalet naszego miasta. Może zmieni się to po tworzonym dla TVP serialu “Drogi Wolności”? Część zdjęć do niego będzie kręcona w stolicy Wielkopolski i pobliskich miejscowościach. 

Serial opowie historię trzech sióstr, które pod koniec I wojny światowej tworzą w Krakowie tygodnik “Iskra”. W głównych rolach zobaczymy Paulinę Gałązkę (Marynia), Katarzynę Zawadzką (Alina) oraz Julię Rosnowską (Lala).  Całość wyreżyseruje Maciej Migas, znany widzom m.in. z takich produkcji jak Komisarz Alex czy Singielka.

Poszukiwani są statyści do ról pasażerów w biednym pociągu (biedni mieszczanie, chłopi – szczupli), dziennikarzy, kolejarzy, pracowników w ubraniach roboczych, studentów, Żydów, gimnazjalistów, chłopców w wieku 5-12 lat, a także eleganckich dżentelmenów w teatrze. Dla pań przewidziano role mieszczanek, chłopek, nastolatek, gimnazjalistek, dziewczynek w wieku 5-12 lat, a także dam w teatrze.

Przymiarki odbędą się w dniach 9-11 kwietnia, a zdjęcia 11-16 kwietnia w Poznaniu, Wolsztynie i Zbąszyniu. Za przymiarki można otrzymać 40 zł, a za dzień zdjęciowy 80. Jeżeli ktoś zyska uznanie u twórców może liczyć na epizod i zarobek od 300 do 1500 zł.

Zgłaszać należy się przez formularz kontaktowy.

Chcąc uzyskać więcej informacji w sprawie serialu (pytania o dni zdjęciowe, role, lokacje itp) można zadzwonić pod numer: 798 393 242 – Krzysztof, Studio ABM Poznań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *