Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Klub Starego Browaru


Klub Starego Browaru fot. J. Wittchen

Wielka moda, znane twarze, spektakl-niespodzianka to wszystko w ramach 14. edycji Klubu Starego Browaru

Stary Browar od momentu powstania stara się być czymś więcej niż centrum handlowym. Między 17 a 20 września w Słodowni, hotelu Blow Up Hall oraz na Szachownicy w Pasażu odbędzie się 14. edycja Klubu Starego Browaru. Dwa razy w roku, wiosną i jesienią, zgodnie z rytmem wyznaczanym przez trendy, odwiedzający te miejsca mogą zobaczyć profesjonalne pokazy mody przygotowywane przez najlepsze w Polsce ekspertki: reżyserkę Kasię Sokołowską i stylistkę Annę Męczyńską. Ponadto pokazom towarzyszą artystyczne atrakcje, aukcje charytatywne oraz bankiet. 

Lokalny “fashion week”

Od kilku lat w projekt zaangażowane są ekspertki z dziedziny mody: reżyserka pokazów Kasia Sokołowska i stylistka Anna Męczyńska. Prezentacje najnowszych kolekcji marek Starego Browaru to jedna z niewielu możliwości, żeby obejrzeć w naszym mieście pokaz mody godny najlepszych “fashion weeks” na świecie. Efektowne wizualizacje i oświetlenie, topowe polskie modelki i modele, ubrania światowych marek oraz najlepszych polskich projektantów. Goście Klubu będą mogli zobaczyć m.in. pokazy Trussardi, Max Mary, Pinko, S’portofino, Eva Minge czy Qπш Robert Kupisz.

Moda to nie wszystko. Organizatorzy dbają, aby każda edycja Klubu Starego Browaru była unikalna, dlatego na gości w każdym sezonie czekają niespodzianki. Ostatnie edycje zaskoczyły widownię koncertami Zbigniewa Wodeckiego, Grzegorza Turnaua, spotkaniem z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem czy power-speechem Jurka Owsiaka. Tym razem Stary Browar przygotował coś dla miłośników teatru. Na klubowej scenie na Szachownicy wystąpią aktorskie gwiazdy, m.in. Katarzyna Herman i Piotr Machalica, w spektaklu “Czworo do poprawki”.

Wstąp do klubu

Kto zasiada na klubowej publiczności? Regularni goście to m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Kasia Wilk czy Bartek Jędrzejak. Pokazy mody w Słodowni zawsze przyciągają do Poznania znane twarze, jednak nie jest to wydarzenie zarezerwowane wyłącznie dla celebrytów i dziennikarzy. Klub Starego Browaru to święto naszych klientów – mówi Magdalena Kowalak, prezes spółki zarządzającej Starym Browarem. Gośćmi wydarzenia są użytkownicy naszej Czarnej Karty, najwierniejsi klienci naszych marek i partnerzy biznesowi. To liczne grono, dlatego Klub trwa aż cztery dni. W sumie odwiedzi nas w tym roku ok. 1200 osób. 

Czarną Kartę Starego Browaru można otrzymać dołączając do programu lojalnościowego prowadzonego przez Centrum. Aby to zrobić, należy rejestrować paragony w specjalnej sekcji na stronie internetowej Starego Browaru (szczegóły tutaj).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *