Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

Nosowska na 16. urodziny Starego Browaru


fot. materiały organizatora

Czas mknie nieubłaganie i już za chwilę zbliżają sie kolejne urodziny Starego Browaru. Z tej okazji 5 października w Parku wystąpi NOSOWSKA.

Stary Browar od dawna przygotowuje coś specjalnego z okazji swoich urodzin. W ubiegłym roku wielkim wydarzeniem była wystawa Davida LaChapelle’a. W tym roku także szykuje wyjątkowe wydarzenia na obchody 16. urodzin. Chociaż to zwykle jubilat dostaje upominki, my uparcie odwracamy tradycję. Na urodziny Browaru to my dajemy prezenty – mówi Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru. Pierwsza urodzinowa niespodzianka w tym roku to koncert kobiety-petardy, kobiety-orkiestry, NOSOWSKIEJ. Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie znałaby tej wybitnej artystki. Od lat zgarnia najważniejsze nagrody w branży muzycznej I posiada ogromną ilość wiernych fanów, czekających z niecierpliwością na jej kolejny projekt. Ta wyjątkowa wokalistka zaśpiewa na scenie w Parku 5 października, a wstęp na koncert będzie darmowy.

To nie jedyna atrakcja związana z obchodami 16. urodzin. 5 listopada Stary Browar otworzy nową wystawę w Galerii na Dziedzińcu. Myślę, że będzie ona dla naszej publiczności kompletnym zaskoczeniem – mówi Joanna Tupalska. Zdradzę na razie, że będzie to prezentacja zagranicznego twórcy, absolutnie wymykającego się definicjom, poruszającego się płynnie między modą, sztuką, designem. Niczego podobnego nie było dotychczas w Poznaniu i w Polsce.

 

NOSOWSKA – koncert z okazji 16. urodzin Starego Browaru

5 października 2019

Park Starego Browaru w Poznaniu

WSTĘP WOLNY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *