Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Sport

Marcon rozpoczyna współpracę z Lechem

Nowym Sponsorem Technicznym Kolejorza został włoski producent odzieży i sprzętu sportowego, firma Macron. Firma ta przygotowała tez nowe koszulki dla zawodników Lecha, które zostały zaprezentowane na konferencji prasowej. Umowa będzie obowiązywać przez 5 lat.

– Jesteśmy firmą, która istnieje już ponad 40 lat, a od ponad dekady bardzo mocno koncentrujemy się na rozwijaniu swojej działalności na rynku światowym. Produkujemy odzież i sprzęt sportowy między innymi dla piłki nożnej, ręcznej, rugby, koszykówki, siatkówki czy biegania. Rok temu zostaliśmy oficjalnym partnerem UEFA dostarczającym sprzęt sportowy najmniejszym federacjom piłkarskim w Europie – opowiada Francesco Martinelli, przedstawiciel firmy Macron.

Włosi przez długi czas byli rozpoznawalni głównie we własnym kraju. Od 10 lat starają się jednak pojawić w świadomości kibiców z całego świata. Liczą oni, że współpraca z Lechem pozwoli także na podbój polskiego rynku o czym mówił Marcin Wierzejewski, dyrektor handlu Lecha Poznań – Dla nas to bardzo ważna informacja, że współpracujemy ze sprawdzonym partnerem. Macron w Polsce nie jest jeszcze zbyt rozpoznawalną marką, ale jestem przekonany, że dzięki nam ulegnie to wyraźnej zmianie. Włosi współpracują z ponad 50 profesjonalnymi klubami, a pośród nich są takie jak Lazio, Deportivo czy Sporting. Dołączamy zatem do znakomitego grona i cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić naszym drużynom i kibicom najwyższej jakości produkty.

Głównym powodem współpracy była możliwość stworzenia unikatowych w pełni dedykowanych koszulkach. Pojawi się na nich fragment kolejowego skrzydła umieszczonego na froncie. Trykoty są wykończone szytymi elementami w niebiesko-białych barwach. Znajdują się na kołnierzyku, rękawkach i bokach. Na karku umieszczono unikalne wytłoczenie z literami NSNP.

Zadowolenie ze współpracy potwierdza Marcin Wierzejewski – Współpraca z firmą Macron umożliwia przygotowanie dedykowanej, w pełni autorskiej wersji koszulek meczowych. Na otwarcie wybraliśmy projekt klasyczny, który w połączeniu z najwyższej jakości trykotami dostępnymi u producenta, tworzy bardzo wygodny dla sportowca i nieszablonowy dla kibica zestaw.

Koszulki meczowe na sezon 2018/2019 będzie można kupić w Stacjach Kolejorz i na sklep.lechpoznan.pl od poniedziałkowego popołudnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *