Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Targi

Polagra FOOD ponownie na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Zdjęcie: Materiały promocyjne

W dniach 25-28 września odbędą się w Poznaniu Targi Polagra FOOD. Jest to wyjątkowe wydarzenie dla branży spożywczej.

Koniec września na MTP stoi pod znakiem dobrego jedzenia. Najpierw w weekend odbędą się Targi Smaki Regionów, a już od poniedziałku Polagra FOOD, czyli wyjątkowe spotkanie dla branży spożywczej. To miejsce wymiany doświadczeń, a także promocji nowych produktów.

Ta wyjątkowa impreza przyciąga nie tylko ludzi z branży, ale i zwykłych zwiedzających chcących poznać najnowsze trendy w branży spożywczej. Polska branża mleczarska oraz mięsna  od lat bardzo mocno eksponuje się na targach i tak będzie też w tym roku. Ponadto zaistnieć chcą też firmy przetwórstwa owocowo-warzywnego. Oczywiście na uczestników tradycyjnie będą czekały również słodycze, przekąski, herbaty oraz alkohole. Polagra Food to miejsce do, którego przyjeżdżają wystawcy z całego świata. Na tegorocznej edycji pojawią się producenci m.in. z   z Włoch, Finlandii, Bułgarii, Niemiec, Węgier, Litwy, Cypru, a także Malezji, Indonezji i Sri Lanki.

Jak co roku targom Polagra FOOD towarzyszyć będą inne imprezy jak: Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL, a także Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA TECH.

Jednorazowy wstęp na to wydarzenie kosztuje przy zakupie przez internet 26 zł. Szczegółowe informacje na temat biletów można znaleźć tutaj.

Więcej informacji: www.polagra-food.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *