Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Targi

Targi Pięciu Pasji już w najbliższy weekend w Poznaniu

W dniach 9-11 lutego odbędzie się kolejna edycja targów Pasji na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W ramach wydarzenia odbędą się: Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Wędkarskie “Rybomania”, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych “Boatex”, Targi Regionów i Produktów Turystycznych “Tour Salon” oraz Targi Survival Force Expo. Na wszystkie imprezy obowiązuje jeden bilet!

Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła blisko 43 tys. zwiedzających i ponad 400 wystawców. Od lat targi te cieszą się niesłabnącą popularnością. Dodatkowo w tym roku impreza poszerzyła się o targi związane z survivalem.

Knieje

Targi przyciągające tłumy miłośników myślistwa i dobry początek sezonu łowieckiego. To wielka szansa spotkać uznane osobistości środowiska łowieckiego, poszerzenia wiedzy oraz zapoznanie się z nowinkami sprzętowymi. Doskonałe miejsce zarówno dla doświadczonych myśliwych jak i osób stawiających pierwsze kroki.

Rybomania

Są to największe targi wędkarskie w Polsce i jedne z największych w Europie. Odbywają się one w trzech polskich miastach a w drugi weekend lutego zawitają do Poznania. Na zwiedzających czekają nowości renomowanych producentów, pokazów specjalnych z udziałem takich mistrzów jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer.

Boatex

Kolejny raz na targach spotkają się tez miłośnicy wypoczynku na wodzie. W podróż do daleki zakątków świata zabiorą publiczność uznani żeglarze jak: Michał Klawiński, Piotr Kasperaszek i Przemysław Szymański. Oprócz fascynujących historii na zwiedzających czekać będą piękne łodzie.

Tour Salon

To uznana marka jeżeli chodzi o turystykę. Od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających. Tour Salon jest miejscem obowiązkowym dla miłośników turystyki. Prezentowane są tu najpiękniejsze rejony Polski. W tegorocznej edycji udział wezmą znani podróżnicy: Adam Wajrak, Jacek Hugo-Bader czy Jarosław Kuźniar. Oprócz tego na targach zagoszczą znani blogerzy podróżniczy. Podczas weekendu organizowane będą liczne konkursy, w których wygrać będzie można nawet wycieczkę zagraniczną. To obowiązkowe miejsce dla ludzi otwartych i ciekawych świata.

Survival Force Expo

Tegoroczna targowa nowość. To pierwsze profesjonalne targi wyposażenia survivalowego i militarnego. Kierowane sa zarówno do pasjonatów jak i biznesu. W ramach targów zaplanowano prelekcje, spotkania, pokazy oraz możliwość skorzystania ze strzelnicy. Pośród sprzętu  znajdą się akcesoria obronne, elektronika, sprzęt paramilitarny oraz survivalowy (w tym nawigacja i GPS, drony, noktowizja, wykrywacze metalu, odzież outdoorowa, taktyczna i militarna).

Więcej informacji o poszczególny wydarzeniach targowy można znaleźć na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *