Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Sport

Wspieraj szpitale z Lechem Poznań


źródło: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Lech Poznań wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorza wyprodukował maseczki ochronne w niebiesko-białych barwach. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup najpotrzebniejszych artykułów dla wielkopolskich szpitali.

Od jutra w całych kraju będzie obowiązywał nakaz zasłaniania twarzy w miejscach publicznych. Lech Poznań postanowił wyprodukować własne maseczki w naszych ulubionych barwach. Od teraz będzie można chwalić się byciem kibicem Kolejorza i jednocześnie wspomóc szpitale, które walczą z pandemią. 

Codziennie w naszych regionie przybywa osób zakażonych, dlatego wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz postanowiliśmy jeszcze aktywniej włączyć się do walki z epidemią koronawirusa. Wiemy, że zapotrzebowanie wielkopolskich szpitali jest ogromne, w placówkach brakuje nie tylko wody niegazowanej, ale przede wszystkim sprzętu ochronnego czy środków dezynfekujących – mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor działu handlu Lecha Poznań.

My od początku epidemii pomagamy wielkopolskim szpitalom. Jasne, że chcielibyśmy przede wszystkim, żeby to wszystko się skończyło, żebyśmy mogli już wrócić na stadion. Ale tak niestety nie będzie, więc będziemy na posterunku i nie spoczniemy, żeby wesprzeć medyków w ich ciężkiej pracy. Mamy wsparcie klubu, o czym świadczy także ta akcja ze sprzedażą maseczek – przyznaje Marcin Kawka, szef Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz.

Maseczki ochronne w cenie 19,90 złotych będzie można kupić w e-sklepie. Ponadto, dochód z rocznicowych szalików na #98Lecha również zostanie przekazany na rzecz wielkopolskich placówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *