Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Atrakcje turystyczne Poznań

Wyjątkowy weekend w Starym Browarze

Stary Browar od zawsze jest czymś więcej niż centrum handlowym. W najbliższy weekend jednak liczba proponowanych atrakcji kulturalnych jest większa niż zwykle.

Konkurs 30/30

Cały czas można w Galerii na Dziedzińcu oglądać wystawę 30 najlepszych okładek płytowych ubiegłego roku. Każdy może też wybrać te ulubioną I zrobić sobie z nią zdjęcie. W ten sposób odbywa się głosowanie o nagrodę publiczności. Wielki finał już 26 kwietnia, gdzie poznamy laureatów i nastąpi wręczenie nagród. Wszystko w ramach festiwalu Enea Spring Break. Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj.


Wystawa 30-30_fot. J. Krzyżanowski

School of Form

Piąta edycja GRADUATION SHOW poznańskiego School of Form odbędzie się w Galeria pop-up, Pasaż +1 Starego Browaru. Głównym punktem wydarzenia będzie wystawa tegorocznych dyplomów absolwentów specjalności communication, domestic, fashion oraz industrial design. Towarzyszyć jej będzie warsztat, wykłady i prezentacje. Wernisaż będzie miał miejsce 5 kwietnia o godz. 17:00, a wystawa będzie czynna do 12 kwietnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie School of Form.

Nowy obraz/Nowe spojrzenie

5 kwietnia o godz. 19:00 w Słodownia +1 będzie miał miejsce wernisaż wystawy Konkursowej UAP. Nagroda Artystyczna UAP jest przyznawana w drodze konkursu Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie od 2012 roku. Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce. Wszyscy miłośnicy malarstwa koniecznie powinni zajrzeć do Starego Browaru. Wystawa będzie czynna do 24 kwietnia.

Zabierz zająca do domu!

Zające zdobiące wnętrza Starego Browaru przed świętami wielkanocnymi to już powoli tradycja. W tym roku ponownie będzie można zabrać ze sobą figurkę zająca do domu. W najbliższą sobotę będzie można kupić 46-centymetrowe figurki w tegorocznych kolorach: błyszczącej bieli lub czerni. Dostępne będą także zajączki w klasycznym, fioletowym odcieniu. Rokrocznie cieszą się one olbrzymim zainteresowaniem, dlatego wszyscy chętni będą musieli rano wstać I ustawić się w zapewne ogromnej kolejce. Sprzedaż rozpocznie się o godz. 10:00 w punkcie informacyjnym w Pasażu. Cena figurek to 120 zł w przypadku białych I czarnych, natomiast 100 zł kosztować będą fioletowe zające.


fot. materiały organizatora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *