Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Motoryzacja Targi

Motoryzacyjne święto w Poznaniu

W naszym mieście rozpoczął się Poznań Moto Fest. Wydarzenie zorganizowane w trudnym czasie, mające wynagrodzić nam brak w tym roku Motor Show.

Mimo, iż impreza została zorganizowana w stosunkowo krótkim czasie, to przyciągnęła sporo wystawców. Na terenie Targów znajdziemy kilka naprawdę interesujących pojazdów, zarówno tych najnowszych jak i troszkę starszych. Wręcz przeciwnie.

Od kilku tygodni jednym z najgłośniejszych gości miał być znany z instagrama the.collection wraz ze swoimi autami. Na jego stoisku zobaczycie McLarena, Ferrari, Lamborghini oraz inne interesujące samochody. 

Kawałek dalej można podziwiać fantastyczne youngtimery za sprawą Giełdy klasyków. Co istotne, część z prezentowanych pojazdów jest do kupienia, dlatego jeżeli chcecie sprawić sobie wyjątkowe auto zajrzyjcie na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Swoje stoisko posiada także Automobil Klub Wielkopolski. Znajdziemy tam wyjątkowe i piękne pojazdy niejednokrotnie z pierwszej połowy XX wieku. Jest też niespodzianka dla miłośników jednośladów.

Nie zabrakło oczywiście nowych aut. Za sprawą lokalnych dealerów możemy podziwiać propozycję od Hondy, Volvo, czy Kii. Opel pierwszy raz zaprezentował swoją elektryczną Corsę. Seat natomiast promuje nowego Leona w wersji FR.

Nie zapomniano także o fanach tuningu. Swoją małą reprezentację mają nawet kampery. Miłośnicy rajdów będą mieli okazję zobaczyć jak wyglądają samochody startujące w zawodach. Specjalne stoisko przygotowała również policja, chcąc pokazać jakim dysponuje sprzętem.

Oczywiście rozmachem wydarzenie to nie może się równać z Motor Show. Mimo wszystko organizatorom należą się słowa uznania za zorganizowanie tak dobrego wydarzenia w tak krótkim czasie. Na stoiskach naprawdę znajduje się kilka perełek. W dodatku całe wydarzenie zorganizowane jest na zewnątrz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności co również należny docenić.

Poznań Moto Fest jest czynny także w niedzielę w godzinach od 10:00 do 16:00. Jeżeli lubicie motoryzacje koniecznie zajrzyjcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *