Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

Szykuje się niezła „Granda” w Poznaniu

Zdjęcie: Materiały promocyjne

W dniach 22-24 września 2017 roku odbędzie się trzecia edycja Poznańskiego Festiwalu Kryminału GRANDA. Tegoroczne hasła przewodnie to TAJEMNICA – WINA – KARA.

Jak co roku do Poznania zawitają miłośnicy kryminałów. Na trzy dni stolica wielkopolski zmieni się w stolice kryminału. Festiwal GRANDA to niezwykłe wydarzenie na kulturalnej mapie Polski. Na uczestników czekają liczne spotkania zarówno z początkującymi twórcami, ale też uznanymi pisarzami jak Ryszard Ćwirlej, Remigiusz Mróz, Marcin Kącki, czy Vincent V. Severski. Oprócz tego można liczyć na interesujące wykłady, warsztaty, pokazy technik kryminalnych oraz spektakle. Przewidziane są również premiery książkowe!

Główne wydarzenia będą miały miejsce w Nowej Gazowni, ul. Ewangelicka 1 , oraz w Auli Artis przy ul. Kutrzeby 10. Ale to oczywiście nie wszystko! W ramach „Stacji Sensacji” festiwal zagości praktycznie na terenie całego miasta. Będzie to przestrzeń do spotkań, gier, zabaw oraz warsztatów. Szczegółową mapę wraz z wykazem miejsc znajdziecie tutaj.

Co najważniejsze wszystkie wydarzenia w ramach GRANDY są darmowe. Z racji ograniczonej liczby miejsc na niektóre należy wcześniej zarezerwować bezpłatne wejściówki. Możecie to zrobić wchodząc na stronę festiwalu w zakładkę zaproszenia. Osobne zasady dotyczą „Stacji Sensacji”. Oczywiście to tylko część przewidzianych atrakcji. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *