Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Atrakcje turystyczne

Twórcy „Wesela” Smarzowskiego na premierze w poznańskim Multikinie


Kadr z filmu Wesele, reż. Wojciech Smarzowski

Długo wyczekiwane, najnowsze dzieło Wojciecha Smarzowskiego „Wesele” w końcu ujrzy światło sali kinowej. Na poznański, premierowy pokaz filmu z udziałem twórców zapraszamy  8 października do Multikina 51, przy ul. Królowej Jadwigi 51.

„Wesele” jakich wiele?

O nowym filmie Smarzowskiego mówiło się od dawna. Jego dotychczasowe, niezapomniane obrazy, takie jak „Wołyń”, „Drogówka”, „Róża” za każdym razem wzbudzały emocje i przyciągały tłumy do kin. Rekordowy „Kler”  obejrzało ponad 5 milionów widzów. Producenci „Wesela” zapowiadają, że najnowsza produkcja reżysera to najbardziej przełomowe dzieło w jego karierze.

„Wesele” to historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikogo nie pozostawi obojętną. Jak mówi sam reżyser, jego najnowszy obraz ma być „opowieścią o manipulowaniu emocjami i ostrzeżeniem przed mową nienawiści”. W filmie grają m.in. Robert Więckiewicz, Michalina Łabacz, Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Agata Turkot i Arkadiusz Jakubik.

„Weselni” goście

Udział w premierowym pokazie filmu w Multikinie 51 zapowiedział m.in. reżyser Wojciech Smarzowski oraz Andrzej Chyra i Agata Turkot. Po seansie widzowie będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniu i porozmawiać z twórcami.

Sponsorami wydarzenia są: Semilac, drukarnia Natalii, Karlik, Browwar, Estella, Novotel, CCS Druk.

„Wesele”, reż. Wojciech Smarzowski

Premierowy pokaz filmu z udziałem twórców:

8 października (piątek), godzina 19:30

Multikino, ul. Królowej Jadwigi 51, Poznań.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *