Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Wyniki konkursu „Greater Poland” Beer Cup 2019!


„Greater Poland” Beer Cup 2019!

Na zakończonych w ostatni weekend Poznańskich Targach Piwnych rozdano nagrody w ramach konkursu „Greater Poland” Beer Cup 2019.

Na tegoroczną edycję nadesłano 230 produktów, które walczyły o uznanie 15 osobowego grona sędziów. Łącznie przyznano 43 nagrody w kategoriach oraz nagrody główne dla najlepszego piwa i najlepszego cydru konkursu.

Wielkim zwycięzcą okazał się browar Trzech Kumpli − Browar Lotny. Trafiło do niego łącznie 13 nagród: trzy pierwsze miejsca oraz po pięć drugich i trzecich. Zwycięzcą konkursu, z tytułem THE GREATEST BEER został Browar Kingpin z piwem Full Contact BBA. Kolejne miejsca zajęły: Browar Wyszak za Porter − miejsce drugie oraz Browar Sady za Grejpfrut Liczi (Owocowe Sour Ale) − miejsce trzecie. Pierwsze miejsce w kategorii cydrów i tytuł THE GREATEST CIDER trafiły do Chmielony Sad 2018 z cydrowni Cydr Smykan.

Zwycięzcy za swoje trunki otrzymali złote, srebrne i brązowe odznaczenia oraz nagrody o łącznej wartości ponad 15 000 zł (m.in. możliwość nieodpłatnego wystawienia stoiska na Poznańskich Targach Piwnych 2020, z pierwszeństwem wyboru miejsca oraz profesjonalną usługę wybudowania stoiska targowego przez firmę ABYSS s.c.).

Kolejną szansę powalczenia o nagrody producenci będą mieli podczas kolejnych Poznańskich targów Piwnych, które odbędą się w dniach 13-14 listopada 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *