Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

INEA rozstaje się z Kolejorzem

Wraz z końcem czerwca INEA przestaje być sponsorem tytularnym stadionu przy ulicy Bułgarskiej oraz sponsorem premium KKS Lech Poznań. 

– Chcielibyśmy podziękować INEA za wszystkie lata współpracy. Sponsoring KKS Lech Poznań obejmował kilka płaszczyzn i na każdej z nich INEA była dla nas zawsze pewnym i godnym zaufania partnerem – komentuje Karol Klimczak, Prezes Zarządu Lecha Poznań.

Obie firmy współpracowały ze sobą od 2013 roku. Przez pięć lat INEA była nie tylko w nazwie stadionu ale i prowadziła działania marketingowe oraz realizację dodatkowych, wspólnych projektów. Oba podmioty wspólnie tworzyły pierwszą w Polsce telewizję klubową – Lech TV.

– Jesteśmy dumni z tego, że przez pięć lat Stadion Miejski w Poznaniu nosił nazwę INEA Stadion. Cennym doświadczeniem była także produkcja telewizji klubowej Lech TV. Oba projekty dobiegają końca, ale nadal kibicujemy Lechowi i życzymy jak najlepszych wyników sportowych – mówi Janusz Kosiński, Prezes Zarządu INEA S.A.

Do tej pory nie ogłoszono kto zastąpi INEĘ. W kuluarach pojawia się kilka firm, które od nowego sezonu mogą pojawić się w nazwie stadiony jednak nie podano, żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *