Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Sport

Lech Poznań zaprezentował nowe koszulki


źródło: lechpoznan.pl

Kolejorz zaprezentował nowe koszulki meczowe na sezon 2021/22. Nowe trykoty nawiązują się stulecia Klubu, a poza kolorami niebieskim i białym, pojawiają się również złote elementy.

To już czwarta “meczówka” przygotowana we współpracy z firmą Macron i ponownie jest ona w pełni dedykowana Lechowi Poznań. Koszulki zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o stuleciu Klubu, a poza kolorami niebieskimi i białym (koszulka domowa oraz wyjazdowa) pojawiają się także złote elementy: daty 1922 i 2022 kolejno na prawym oraz lewym rękawku nawiązujące do jubileuszowego roku, napis KOLE100RZ, wykończenia kołnierzyka oraz rękawków, nadruki na plecach czy znaczek sponsora technicznego.

W najbliższym sezonie ozdabiać koszulki będą prążki, które znajdują się na froncie trykotu i tworzą wrażenie ciemniejszych pasków, dodatkowo przedzielonych złotymi delikatnymi pionowymi liniami. Warto zaznaczyć, że “meczówki” zostały wyprodukowane z tzw. eco-softlock, czyli tkaniny wykonanej w 100% z przetworzonego plastiku i posiadającej certyfikat Global Recycled Standard.

Oprócz uczczenia wyjątkowej rocznicy, jaką jest stulecie klubu, pokazujemy, że myślimy nie tylko o przeszłości, ale również o przyszłości. Chcemy dbać o nasze środowisko, troszczyć się o to co nas otacza, dlatego koszulki na sezon 2021/22 są wykonane w 100% z materiału pozyskanego z półlitrowych plastikowych butelek poddanych recyklingowi. Jedna “meczówka” to trzynaście takich butelek – mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor handlu Lecha Poznań. – Oczywiście w kolejnych miesiącach w naszych sklepach pojawi się więcej produktów dedykowanych setnej rocznicy powstania Kolejorza – dodaje.

Przy produkcji nowych koszulek meczowych ponownie wykorzystano M Performance System, który ułatwia odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci z powierzchni trykotów. Dzięki tej technologii “meczówka” zapewnią dobrą oddychalność, co jest bardzo ważne przy dużym wysiłku fizycznym. Dopasowany krój gwarantuje wygodę i komfort podczas gry. Tył koszulki wykonany w całości z udoskonalonego micromesh’u, który zapewnia lepszą przewiewność w najbardziej kluczowych miejscach i efektywnie odprowadza pot.

Na sezon 2021/22 przygotowane zostały dwa zestawy strojów. Pierwszy to niebieski, drugi jest biały, z kolei trzeci komplet koszulek w odcieniu czerni jest taki, jak w poprzednim roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *