Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Książki

„Niegrzeczny manager” od 4 listopada w księgarniach


fot. materiały prasowe

Zniewalająca, rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią! On – kuszący jak zakazany owoc i niedostępny niczym hollywoodzki gwiazdor, manager najpopularniejszego na świecie zespołu rockowego. Ona – fotografka, żywiołowa, przebojowa i… pyskata. Dzieli ich właściwie wszystko, ale łączy niewytłumaczalne pożądanie. „Niegrzeczny manager” Kristen Callihan – autorki bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today” – do polskich księgarń trafi już 4 listopada!

Sophie Darling leci do Londynu na rozmowę o pracę. Na skutek kilku (zdawać by się mogło) szczęśliwych zbiegów okoliczności zostaje przeniesiona do pierwszej klasy. Tam zajmuje miejsce obok Gabriela „Scottiego” Scotta, managera najlepszego zespołu rockowego na świecie. Szybko okazuje się, że jej towarzysz podróży jest nie tylko obdarzony aparycją herosa, ale i naprawdę wielkim… ego. To typ faceta, który doskonale zna każda kobieta – zdystansowany, twardo stąpający po ziemi, arogancki, a przy tym… piekielnie seksowny.

Szybka wymiana zdań pomiędzy tym dwojgiem w mgnieniu oka przeradza się w słowną batalię, którą przerwać zdołają tylko równie gwałtowne turbulencje. Po przylocie Sophie i Gabriel rozstają się z pełną świadomością, że już nigdy więcej się nie zobaczą. Szybko jednak okazuje się, że pracodawcą, z którym dziewczyna ma umówione spotkanie, jest właśnie Scottie, a kandydatem na stanowisko oficjalnego fotografa jego zespołu rockowego jest panna Darling. Oboje przeżywają szok.

Czy Sophie sprawdzi się w wymagającej pracy podczas trasy koncertowej? Czy perfekcjonizm Gabriela zniszczy to, co dopiero mogłoby się między nimi narodzić? Czy elektryzująca namiętność ma szansę przerodzić się w prawdziwą miłość?

Kristen Callihan w drugim tomie serii VIP po raz kolejny zabiera czytelników do oszałamiającego świata sławnych i bogatych gwiazd rocka. Autorka niezwykle plastycznie przedstawia muzyków i życie w trasie koncertowej. Zabiera czytelnika w podróż pełną namiętności i silnych emocji, które na długo zostają w pamięci!

Fanpage: facebook.com/NiegrzeczneVipSeries/

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *