Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Zgotujmy razem trochę dobra!


Fot. materiały prasowe

Poznań wesprze osoby w potrzebie, pomagając przy tym lokalnym restauracjom dotkniętym kryzysem. Trwa nabór lokali gastronomicznych do akcji „Zgotujmy razem trochę dobra”, która odbędzie się już 30 grudnia. 

Święta to dobry czas na pomaganie. Ale warto o nim pamiętać również wtedy, kiedy się skończą. Aby zainspirować do pomagania nie tylko od święta i dobrze zakończyć ten mijający rok, miasto połączy siły z lokalnymi restauratorami. Wszystko po to, by wesprzeć ciepłym posiłkiem osoby potrzebujące oraz w kryzysie bezdomności i by pomóc zaangażowanym w wydarzenie restauracjom. 

Każdy z wybranych na podstawie zgłoszeń lokali, który w ramach akcji przygotuje 25 posiłków dla potrzebujących, otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 1000 zł. W ten sposób pomoc będzie miała podwójną moc – dobro to przecież jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.

Restauratorzy mogą zgłaszać swoje restauracje między 10 a 13 grudnia poprzez formularz na stronie www.zgotujmydobro.pl – spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą 20 lokali gastronomicznych, które zostaną zaproszone do udziału w akcji odbywającej się 30 grudnia 2020.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Poznania i agencja LUCKYYOU –pomysłodawca całej akcji – we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie, Pogotowiem Społecznym oraz POZnan.travel. Więcej informacji na temat wydarzenia, pełny regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.zgotujmydobro.pl – zachęcamy do odwiedzania i zgłaszania swojej restauracji. Zgotujmy razem trochę dobra!

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *