Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Festiwale

12. Festiwal Nowa Siła Kuratorska


Grafika: Paulina Kozakow

W najbliższy czwartek 15 kwietnia będziemy mieli okazję wziąć udział w 12. Festiwalu Nowa Siła Kuratorska. Z uwagi na obecną sytuację wydarzenie w całości odbędzie się online.

Festiwal Nowa Siła Kuratorska powstał z inicjatywy studentów trzeciego roku Wiedzy o teatrze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym roku będziemy mogli uczestniczyć w nim po raz 12. Wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy czwartek 15 kwietnia i potrwa do 23 maja. Wszystkie wydarzenia odbędą się online.

W ramach festiwalu odbędą się panele dyskusyjne, wykłady oraz warsztaty. Szczegółowy harmonogram oraz informacje o każdym wydarzeniu znajdziecie tutaj. Ponadto na zakończenie zostanie wydana publikacja  o ekologii w teatrze oraz zaprezentowana piosenka będąca zwieńczeniem warsztatów performerskich. Więcej o samym festiwalu przeczytacie na facebooku NSK.

Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Wspólne we współpracy z Instytutem Teatru i Sztuki Mediów na Wydziale Antropologii i Kulturoznawstwa UAM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *