Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Targi

Caravans Salon w poznaniu czas zacząć

W dniach 26-29 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się VI edycja targów Caravans Salon. Na zwiedzających czekać będą setki kamperów, przyczep, akcesoriów, a także strefy specjalne oraz wyjątkowi goście.

Caravans Salon Poland to jedna największych tego typu imprez w Polsce. Z każdym kolejnym rokiem wydarzenie się rozrasta. W TYM ROKU Caravans Salon potrwa aż 4 dni. W tym czasie swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce oraz dziesiątki innych firm związanych w różny sposób z branżą caravaningową.

Do dyspozycji zwiedzających będzie aż 7 pawilonów. Zaprezentowanych zostanie ponad 450 pojazdów. Niewątpliwa aterakcja będą strefy specjalne, gdzie będzie można spotkać ulubionych Vanlifearzy, influencerów oraz dziennikarzy branżowych.

Caravaning to nie tylko kampery i przyczepy kempingowe, ale dziesiątki innych kreatywnych rozwiązań, które pozwalają na podróżowanie w caravaningowym stylu. Podczas targów na ekspozycji widać praktycznie każdy aspekt i każdą postać turystki caravanigowej. 

Od III edycji niesłabnącą popularnością cieszy się Strefa RETRO. Wystawa klasyków oraz legend caravaningu to dla wielu wielka gratka. Dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie Strefa Vanlife. Spotkamy tam ulubionych blogerów oraz właścicieli nietypowych, samodzielnie skonstruowanych lub wyremontowanych kamperów i vanów. To możliwość do rozmowy, wymiany doświadczeń, a być może zaczerpnięcia inspiracji i podjęcia próby podróżowania na własna rękę.

Ponadto bilet na Caravans Salon upoważnia do udziału w imprezach towarzyszących. W tym samym czasie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywać się będą Yacht Salon, Tour Salon i Festiwal Śladami Marzeń. Więcej informacji można znaleźć na stornie https://caravanssalon.pl/pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *