Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Ikony Poznania z klocków Lego

Na stronie Lego Ideas znajdziemy projekt popularnych budynków Poznania z klocków Lego. Jeżeli uzyska on odpowiednią liczbę głosów to taki zestaw trafi do produkcji. Warto zatem wejść na stronę i zagłosować na tę inicjatywę.

Za akcją stoi poznaniak Michał Turzański, który jak sam mówi – Już od najmłodszych lat uwielbiałem budować klocków, późniejszym okresie dołączyłdo tego zamiłowanie do architektury. Pomimo, żna co dzień zajmuję się finansami, postanowiłem po raz pierwszy zaprojektować poważną, własną konstrukcję klocków. Wybótematu był oczywisty – budynki, panorama miasta – rodzinny Poznań wydawał się tutaj idealnym kandydatem. Kolorowy, zróżnicowany projekt przedstawia kilka ikon miasta – od renesansowego Ratusza po Stadion Miejski. Wszystko skali mikro – całmakieta ma mieć docelowo okoł30 cm szerokości idealnie wpasuje się na biurko. ostatnim czasie do projektu dołączyłtakżtrykające się koziołki!

Dzięki platformie LEGO Ideas panorama Poznania klockómoże trafić do oficjalnej dystrybucji. Aby tak się stało niezbędne jest uzyskanie odpowiedniej liczby głosów przez projekt. Głosowanie podzielone jest na etapy, ugość “życia” projektu zależod tempa uzyskiwanego wsparcia. Jeżeli chcecie pomóc kliknijcie tutaj, załóżcie bezpłatne konto i oddajcie głos.

Jeżeli chcecie być na bieżąco warto śledzić na facebooku profil Poznań dobrze poukładany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *