Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Integralia Poznań 2022

Po dwuletniej przerwie studenckie Integralia wracają w wielkim stylu! Impreza odbędzie się już 7 maja 2022 na stadionie AWF Poznań przy Drodze Dębińskiej 10. Szykuje się mnóstwo dobrej zabawy, koncertów i stand-upów.

Podczas wydarzenia nastąpi premiera albumu „Kompot”, którego wykonawcą jest dobrze wszystkim znany Paluch. O festiwalowy klimat zadbają DJ’e: KOMF, Maurycy Stachowiak oraz Nucli. Oprócz muzycznych wrażeń organizatorzy zachęcają do zapisu na sportowe rozgrywki. Na imprezie nie zabraknie również dobrego humoru, którego dostarczą nam mistrzowie stand up’u tacy jak Karol Modzelewski, Jasiek Borkowski, Tomasz Kwiatkowski oraz Michał Kutek.

Bilety na wydarzenie można kupić na stronie biletomat.pl*, do wyboru bilet studencki i standard. Tegoroczne Integralia realizowane są pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania i Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Partnerami wydarzenia są Miasto Poznań i Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Zjednoczeni we wspólnym działaniu Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Medycznego oraz Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego zapraszają wszystkie pełnoletnie osoby na wspólną integrację!

*10% z ceny każdego biletu przeznaczone jest na organizację zajęć edukacyjnych dla dzieci z Ukrainy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *