Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura

NaGranie nad Rusałką powraca


Fot. materiały prasowe

Od 18 lutego wraca seria koncertów online naGranie nad Rusałką. Są one organizowane w ramach projektu Antywirusowy pakiet dla młodej sceny muzycznej- naGranie nad Rusałką. Partnerami wydarzenia są Grupa Grupie ENEA, AQUANET oraz Restauracja Rusałka. 

Już w najbliższy czwartek 18 lutego o godzinie 19 na koncertowej scenie nad Rusałką pojawią się The Bullseyes. To rockowy duet pochodzący z Leszna. Darek Łukasik gra na gitarze, a Mateusz Jarząbek na perkusji. Jak mówią organizatorzy pragną oni skrócić dystans i otulić Świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji. W rezultacie uzyskują kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. To pierwszy z zaplanowanej serii koncertów w ramach naGranie nad Rusałką.

Oprócz rockowych brzmień pragną oni poprawić słuchaczom humor i dobrze się bawić. Energiczne linie melodyczne, uzupełnione o hiperbolizowane teksty bazujące na prostych obserwacjach psychologicznych. Wszystko oprawione niejednokrotnie wizualnie niezręcznym poczuciem humoru. W ich teledyskach dostrzeżemy dystans i poczucie humoru artystów. Teledysk do The world doesn’t care, singla promującego ich debiutancki album przekroczył ponad pół miliona wyświetleń na Youtubie.

Koncert transmitowany będzie za pośrednictwem Facebooka Scena nad Rusałką oraz na kanale Youtube Scena nad Rusałką. A w kolejnym tygodniu nad Rusałką zagra Izzy and the Black Trees.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *