Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Sala konferencyjna w sercu Wielkopolski

Każda firma raz na jakiś czas musi przeprowadzić jakiś event. Szkolenia, prezentacje, spotkania biznesowe, a może wyjazd integracyjny dla pracowników. W Poznaniu mnóstwo miejsc oferuje takie usługi, dlatego warto zastanowić się na co zwrócić uwagę przy wyborze optymalnego rozwiązania.

Organizując jakieś wydarzenie nie chodzi tylko o wybranie pierwszego lepsze miejsca. Należy pamiętać, że jego uczestnicy będą nas oceniać nie tylko za część merytoryczną, ale także otoczenie, organizację i udogodnienia. Należy się odpowiednio zastanowić jakie cechy powinna posiadać sala konferencyjna w Poznaniu, aby zadowolić naszych klientów, czy pracowników.

Jedną z najistotniejszych rzeczy jest położenie wybranego obiektu. Szczególnie istotna jest łatwość dojazdu uczestników. Wybierając obiekt w samym centrum należy się liczyć ze sporymi utrudnieniami. Ponadto obecnie w Poznaniu prowadzony jest szereg remontów, co dodatkowo utrudnia komunikację. Warto w tym momencie pomyśleć o obiektach położonych dalej od centrum. Dojazd zapewne będzie wygodniejszy, a także powinno być znacznie ciszej niż w centrum.

Warto także sprawdzić wielkość i wyposażenie oferowanych sal konferencyjnych. Bezprzewodowy dostęp do internetu, a także zaplecze multimedialne to dziś standard. Warto wcześniej zobaczyć salę na żywo. Zobaczyć poziom doświetlenia, a nawet takie rzeczy jak widok z okna. Warto, aby uczestnicy konferencji czuli się dobrze i przyjemnie zapamiętali spędzony na niej czas.

Nieodzownym elementem wszelkiego rodzaju eventów jest jedzenie. Przerwa kawowa, czy większy posiłek to rzeczy równie istotne, co samo spotkanie. Z tego powodu warto wybrać obiekt dysponujący własnym zapleczem restauracyjnym. Postawienie na catering zewnętrzny to zły pomysł. Dostępność na miejscu restauracji daje większe pole manewru przy wyborze menu, ustalaniu ceny, a co najważniejsze jakości jedzenia.

Kolejną kluczową rzeczą jest baza noclegowa. Szczególnie w czasie kilkudniowych spotkań ważne, aby nasi goście mieli blisko do dobrze wyposażonego pokoju. Jeszcze raz wraca temat restauracji. Po ciężkim dniu uczestnicy konferencji  nie będą musieli nigdzie wychodzić tylko gdy zechcą coś zjeść będą mieli taką możliwość na miejscu. Warto także zadbać o ich komfort w inny sposób. Dobrym pomysłem jest znalezienie obiektu, który posiada chociażby basen. 

Wszystkie wymienione rzeczy to oczywiście tylko punkty wyjścia, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Warto jednak pomyśleć o swoich indywidualnych preferencjach przy szukaniu odpowiedniego miejsca. Nie zapominajmy także o cenie. Obiekty położone trochę dalej od centrum bardzo często oferują znacznie lepszy standard za niższą cenę. 

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *