Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Zające opanowały Stary Browar


Zające Starego Browaru 2022, fot. J. Krzyżanowski

Już po raz czternasty Wielkanocne zające zawitały do Starego Browaru. Przez ten czas ich obecność stała się swoistą tradycją i jednym z elementów oczekiwania na Wielkanoc w Poznaniu. Jak zawsze można je zabrać ze sobą do domu. Sprzedaż figurek rusza 15 marca.

Co roku Stary Browar prezentuje klientom nowy kolor zajęcy. W tym roku do wyboru są cztery limitowane edycje w pastelowych odcieniach: niebieskim, różowym, zielonym i żółtym. Zające można zobaczyć w Pasażu i Atrium. Wszystkie z wystawionych figurek będzie można kupić.

Kiedy i jak kupić zająca?

Od dziś 15 marca można kupić zające w tradycyjnym fioletowym kolorze. Limitowane pastelowe edycje dostępne będą w kolejnych tygodniach: 26-centymetrowe uszaki pojawią się w sprzedaży 26 marca, 46-centymetrowe – 9 kwietnia. Zamówienie na figurki trzeba składać online przez stronę zajace.starybrowar.com, a później odebrać je w Starym Browarze w punkcie KIC & COLLECT na parterze w Atrium. Ten, kto marzy o zabraniu do domu pastelowego uszaka, na wirtualnych zakupach musi stawić się punktualnie o godzinie 9:00 – w zeszłym roku figurki w limitowanych wersjach kolorystycznych wyprzedały się w kilka minut.

A może… zając za darmo?

Stary Browar ma jeszcze jedną niespodziankę dla Klientów. 26-centymetrowego zająca można otrzymać jako prezent za zakupy. Aby zdobyć nagrodę paragony z przynajmniej dwóch punktów w Starym Browarze (sklepów, restauracji, kawiarni, kina, punktów usłigowych, itp.) o łącznej wartości min. 500 zł należy zeskanować w aplikacji mobilnej centrum. Akcja rozpoczyna się 17 marca i potrwa do 15 kwietnia (lub wyczerpania puli nagród). Zające dostępne w promocji to figurki w stylu DIY – jasny, matowy odcień pozwala na ich dowolne ozdobienie lub pomalowanie.

Zające Starego Browaru – o co tu chodzi?

Kolekcjonowanie starobrowarych zajęcy to już jedna z wielkopolskich wiosennych tradycji. Sława uszaków sięga jednak daleko poza region. Niektórzy, aby kupić swojego zająca, przyjeżdżają specjalnie do Starego Browaru nawet spoza Polski. Wśród ich posiadaczy i kolekcjonerów jest wiele słynnych osób: aktorów, polityków, pisarzy, sportowców, blogerów czy dziennikarzy. Uszaki opanowały Stary Browar już po raz czternasty. Jak co roku, klienci Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Wśród limitowanych edycji z poprzednich lat znalazły się figurki złote, brokatowe, patynowane w loftowej szarości czy soczyście zielone.

Tegoroczne kolory browarowych zajęcy nawiązują do tendencji w modzie na wiosnę i trendu “dopamine dressing”. Sklepy w Starym Browarze wypełniły się ubraniami i dodatkami w soczystych odcieniach fuksji, fioletu, pomarańczowego, a także – pudrowego różu, miętowej zieleni, jasnego błękitu i żółtego. Styliści przekonują do “alchemicznej” mocy koloru – podobno może pobudzać stężenie dopaminy, a tym samym – sprawiać przyjemność. Wiosenną metamorfozę można zacząć od zaproszenia do domu pastelowego zająca – przekonuje Stary Browar.

Harmonogram sprzedaży zajęcy Starego Browaru:

  • Zające fioletowe 26 i 46 cm – start sprzedaży 15 marca (wtorek), godz. 9:00

  • Zające pastelowe (błękitne, różowe, żółte i zielone) 26 cm – start sprzedaży 26 marca (sobota), godz. 9:00

  • Zające pastelowe (błękitne, różowe, żółte i zielone) 46 cm – start sprzedaży 9 kwietnia (sobota), godz. 9:00

Link do sklepu online: https://zajace.starybrowar.com/

Szczegóły na temat sprzedaży: https://starybrowar5050.com/wydarzenia/wielkanocne-zajace-w-az-4-nowych-kolorach-sprawdz-kiedy-mozna-je-kupic/

Złap zająca w aplikacji – szczegóły i regulamin promocji:

https://starybrowar5050.com/wydarzenia/zlap-zajaca-w-aplikacji-starego-browaru-2/

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *