Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Motoryzacja Poznań

Mazda Bednarscy w Baranowie skończyła dwa lata

Firma Mazda Bednarscy wywodzi się z Torunia. Właściciele podjęli jednak dwa lata temu decyzję, aby spróbować podbić także poznański rynek samochodowy.

W lutym tego roku minęły dwa lata od otwarcia w Baranowie pod Poznaniem salonu Mazda Bednarscy. Nie będę ukrywał, że firma ta jest mi szczególnie bliska, ponieważ od kilku miesięcy mam przyjemność z nimi współpracować. To właśnie od tego dealera otrzymuję Mazdy do swoich testów.

Jak donosi komunikat z oficjalnej strony japońskiego producenta, poznański salon został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami marki Mazda. Wewnątrz w stałej ekspozycji znajduje się 9 modeli. Ponadto przed salonem na klientów czekają egzemplarze testowe.

W swojej ofercie, oprócz samochodów, dealer oferuje także sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów oraz usług finansowych, ubezpieczeniowych i blacharsko-lakierniczych. Przestrzeń serwisowa posiada wydzieloną myjnią i 10 stanowisk przeznaczonych do obsługi posprzedażnej pojazdów, zapewniając pełny zakres napraw mechanicznych. 

Ja ze swojej strony mogę tylko zachęcić do odwiedzenia tego dealera osoby poszukujące nowego auta. Zawsze mogę liczyć tam na miłą i fachową obsługę. Gdy mam pytania związane z konkretnym modelem, sprzedawcy chętnie udzielają mi stosownych odpowiedzi. No i najważniejsze, można tam dostać naprawdę dobrą kawę.

Mazda Bednarscy Poznań

ul. Poznańska 14-16

62-081 Baranowo k. Poznania

Tel. 61 62 99 800

www.mazda-poznan-bednarscy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *