Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Motoryzacja Poznań Targi

Retro Motor Show ponownie na MTP

Już 3 listopada 2017 roku rozpocznie się kolejna edycja Retro Motor Show na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To wielkie święto dla miłośników motoryzacji, szczególnie tych lubujących się w starszych modelach.

Czy wam tez mocniej bije serce na widok pięknego ferrari albo Alfy? James Bond kojarzy się głównie z Astonem martinem, a nie aktorem grającym agenta Jej Królewskiej Mości? Waszym marzeniem jest podróż przez USA klasycznym Mustangiem albo Dodgem? Jeżeli odpowiedzieliście „tak” na powyższe pytania to pierwszy weekend listopada musicie spędzić na MTP podczas Retro Motor Show.

Targi Pojazdów Zabytkowych to możliwość odbycia podróży do początków motoryzacji. Na zwiedzających będzie czekać wiele modeli samochodów zabytkowych i klasycznych, zabytkowych, czy youngtimerów. Na widzów oprócz pięknych modeli czeka także sporo atrakcji. Organizatorzy przewidzieli liczne pokazy, prezentacje, giełdę oraz sferę wozów specjalnych. Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie retromotor.pl

Ceny biletów zaczynają się od 15 zł (przedsprzedaż).

Godziny otwarcia:

Piątek 3.11. // g. 11-18

Sobota 4.11. // g. 10-18

Niedziela 5.11. // g. 10-16

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *