Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura

Wypełniamy świat kolorem!

fot. materiały prasowe

Fundacja Votum zaprasza na prezentację obrazów ich podopiecznego – Tomasza Włodarczaka. Prace będą publikowane na wydarzeniu facebookowym do 29 kwietnia.

Tomasz 4 lata temu uległ wypadkowi, przez co stracił nogę. Zamiast się poddawać robi wszystko, aby dalej normalnie żyć i być samodzielnym. Wcześniej był bardzo aktywny, uprawiał sport m.in. sztuki walki. Niestety w chwili obecnej “utknął” w swoim domu w Grodziskach (wlkp.), a dotychczasową energię skupia się on na sztuce.

Pierwotnie planowano zorganizować wystawę prac Tomasza, jednak z uwagi na pandemię przeniesiono ją to internetu. Aby zobaczyć jego obrazy wystarczy wziąć udział w wydarzeniu, gdzie codziennie prezentowane będą kolejne prace. Każdy z obrazów będzie można kupić (licytacje będą odbywać się w komentarzach pod zdjęciami). Pomoc można również wpłacając pieniądze na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/tomasz-wlodarczak

W ten sposób Fundacja pragnie zebrać pieniądze na protezę dla Tomka, która pozwoli mu na normalne życie. Jednak nie chodzi tylko o pieniądze, ale też o okazanie wsparcia i udowodnienie, że to co robi Tomek ma sens. Samo kliknięcie “wezmę udział” lub “lajk” pod zdjęciem to ogromne duchowe wsparcie równie istotne jak pieniężne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *