Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura

Wypełniamy świat kolorem!

fot. materiały prasowe

Fundacja Votum zaprasza na prezentację obrazów ich podopiecznego – Tomasza Włodarczaka. Prace będą publikowane na wydarzeniu facebookowym do 29 kwietnia.

Tomasz 4 lata temu uległ wypadkowi, przez co stracił nogę. Zamiast się poddawać robi wszystko, aby dalej normalnie żyć i być samodzielnym. Wcześniej był bardzo aktywny, uprawiał sport m.in. sztuki walki. Niestety w chwili obecnej “utknął” w swoim domu w Grodziskach (wlkp.), a dotychczasową energię skupia się on na sztuce.

Pierwotnie planowano zorganizować wystawę prac Tomasza, jednak z uwagi na pandemię przeniesiono ją to internetu. Aby zobaczyć jego obrazy wystarczy wziąć udział w wydarzeniu, gdzie codziennie prezentowane będą kolejne prace. Każdy z obrazów będzie można kupić (licytacje będą odbywać się w komentarzach pod zdjęciami). Pomoc można również wpłacając pieniądze na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/tomasz-wlodarczak

W ten sposób Fundacja pragnie zebrać pieniądze na protezę dla Tomka, która pozwoli mu na normalne życie. Jednak nie chodzi tylko o pieniądze, ale też o okazanie wsparcia i udowodnienie, że to co robi Tomek ma sens. Samo kliknięcie “wezmę udział” lub “lajk” pod zdjęciem to ogromne duchowe wsparcie równie istotne jak pieniężne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *