Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

Pezet – Extended Tour także w Poznaniu!


fot jakubina foto

Pezet Extended Tour powiększa się o dodatkowe miasta, w tym Poznań. Koncert w Stolicy Wielkopolski odbędzie się już 3 września. Bilety na wydarzenie dostępne są za pośrednictwem aplikacji Going.

Trasa koncertowa Pezeta “Extended Tour” zapowiada się niesamowicie. Jeden z najlepszych polskich raperów pojawi się w kilku największych miastach na terenie Polski. Jednym z przystanków będzie Poznań, gdzie Pezet wystąpi już 3 września o godzinie 18:30. Publiczność zbierze się w piątek w Parku Starego Browaru.

Pezet Extended Tour będzie pierwszą okazją, żeby na żywo usłyszeć utwory z albumu „Muzyka Współczesna Extended”. Na scenie zjawią się różni goście, więc impreza z pewnością przyprawi o dreszcze nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Bilety można kupić tutaj.

Najnowszy singiel Pezeta „Mem” ukaże się na limitowanym wydawnictwie „Muzyka Współczesna LP”. Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór „Mem”. Oprócz tego w poligrafii wydania znajdą się teksty wszystkich utworów. W sklepie winylownia.pl winyl dostępny jest w limitowanym (200 sztuk) wydaniu „half black/ half magenta”.

Wydawnictwo i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału „Muzyka Współczesna” w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel „Magenta” status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.

Pezet Extended Tour:

03.09 – Poznań – Park Starego Browaru

10.09 – Wrocław – Tor Wyścigów Konnych Partynice

11.09 – Kraków – HYPE PARK

24.09 – Warszawa – Błonia PGE Narodowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *